3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 2387
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (gerestaureerd); 167 x 77 cm; 1800 ...[more]
Los 2388
Twee fragmenten goudleer behang, 18e eeuw,met voorstelling van rocailles, bloemen en dolfijnkop. Elk
Los 2393
Italie, fluweel brokaat textielfragment, 15e eeuw,met gouddraad ingeweven patronen van granaatappel.
3 Los(e)/Seite