Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Paintings, watercolours, drawings and prints (65)

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (65)
65 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 65 Los(e)

Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]100 ...[more]

Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]80 ...[more]

Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x 45 cm. en 54 x 46 cm. [2]80 ...[more]

  • 65 Los(e)