65 Los(e)/Seite
Hollandse school, mogelijk 17e eeuwPortret van een jongeman, doek, 39 x 33 cm. [1]400 ...[more]
Gesigneerd D. van TolBij de chirurgijn, olieverf op zink, 25 x 22 cm. [1]300 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw, twee schilderijen;Figuren op een bevroren vaart, tweemaal paneel, 20 x
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuwSchepen op een rivier, doek, 35 x 43 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwMoeder en kind bij een kerkje in een boslandschap, paneel, 23,5 x 32
Hollandse school, 19e eeuwMoeder en kind bij een kerkje in een boslandschap, paneel, 23,5 x 32 cm. [1]200 ...[more]
Hollandse school, 19e/20e eeuwStadsgezicht, paneel, 24,5 x 17,5 cm. [1]100 ...[more]
Europese school, 19e/20e eeuwTwee bloemstillevens, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Salvador Murillo (1841-?)Bomen aan een water, Mexico, doek, niet ingelijst, beschadigd, gesign. l.
Europese school, ca. 1900Moeder met kind, doek, 75 x 60 cm. [1]200 ...[more]
S. Greve (20e eeuw)Fruitetende straatjongens (naar Murillo), doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 125
Klaas Weeshoff (1823-1896)Bloemstilleven, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van
Toegeschreven aan Richard Parkes Bonington (1802-1828)Heuvellandschap, olieverf op doek op board,
James Webb (1825-1895)Gezicht op Dordrecht, paneel, resten sign. l.o., 18 x 32 cm. [1]200 ...[more]
Johannes de Haas (1832-1908)Grazend kalf, paneel, gesign. r.o., 17,5 x 20,5 cm. [1]200 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een Friese herenboer, paneel, 19 x 16 cm. 180 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Drie olieverfstudies van een kalf, driemaal olieverf op papier op paneel,
Frans Lebret (1820-1909)Twee olieverfstudies van een paard en een schaap, tweemaal olieverf op
Anton Funke Küpper (1869-1955)Bloemen in een vaas, doek, gesign. r.o., 41 x 50 cm. [1]100 ...[more]
Andries van den Berg (1852-1944)Moeder met kinderen in een interieur, doek, niet ingelijst,
Hermanus Johannes van der Weele (1852-1930)Stilleven. Hierbij een aquarel en twee tekeningen door de
Fedor van Kregten (1871-1937)Koeien bij aan de waterkant, doek, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]200
Fedor van Kregten (1871-1937)Koeien bij aan de waterkant, doek, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]200 ...[more]
Jan Deodatus (1914-1986)Kust van Terschelling / Duinlandschap Terschelling, tweemaal doek, gesign., 1960, beide 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Meisje met bloemen in een tuin, paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm. [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Meisje met bloemen in een tuin, paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw met kippen in een tuin, paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm. [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw met kippen in een tuin, paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder met dochter op een bruggetje bij een huis, paneel, gesign. r.
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder met dochter op een bruggetje bij een huis, paneel, gesign. r.o., 23 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Gesigneerd W. WeissenbruchHuizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Emile Colinus (geb. 1884-1966)Het klooster St. Paul de Mausole in St. Rémy de Provence. Hier was
Emile Colinus (geb. 1884-1966)'Barques sur le Seine', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Teunis Ooms (1906-1982)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25 cm. [2]200 ...[more]
Gesigneerd J.H. van MastenbroekGezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap, paneel,
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80 ...[more]
Willy Fleur (1999-1967)Stilleven, doek, gesign. l.b., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Frederik Kasenda (1920-1950)Landschap Indonesië, doek, gesign. r.o., 30 x 37 cm. [1]120 ...[more]
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek,
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]100 ...[more]
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200 ...[more]
Johan Enthoven (1898-1956)Bloesemtakken, doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. [1]100 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuw,Twee landschappen, tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2]250 ...[more]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]200 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst,
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]80 ...[more]
Nascimbeni (20e eeuw)Italiaanse markt, doek, 60 x 80 cm. [1]200 ...[more]
Gerard Schäperkötter (1914-2006)Stilleven / Portret van een meisje/ Portret van een jongetje,
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x 45 cm. en 54 x 46 cm. [2]80 ...[more]
Frieda Uzan (20e eeuw)Portret van een jongetje, doek, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]100 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Bloemstilleven, doek, gesign., '39 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Gerhard Altmann (1877-1940)Bloemstilleven, doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]200 ...[more]
J. Simon (20e eeuw)Havengezicht, doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Deense school, 20e eeuwKustgezicht, doek, 40 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200 ...[more]
Gesigneerd de Jong 1810Schepen op een meer, paneel, 19 x 22 cm. [1]50 ...[more]
Frits Pieters (20e eeuw)Vrouwen bij een wasplaats, doek, 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)Gezicht op Hazerswoude, doek, gesign. r.o., 52 x 90 cm. [1]200 ...[more]
65 Los(e)/Seite