7 Los(e)/Seite
Rienk Jelgerhuis (1729-1806)Portret van een heer / Portret van een dame, tweemaal pastel, gesign.
N. Dupré (1734-1784)Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
Wouterus Verschuur (1812-1874)Staand paard, inkt en aquarel, gesign. l.o., 16 x 21,3 cm. [1]200
Wouterus Verschuur (1812-1874)Staand paard, inkt en aquarel, gesign. l.o., 16 x 21,3 cm. [1]200 ...[more]
Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)Wandelend paar in een park, aquarel, gesign. r.o., 1869,
Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)Wandelend paar in een park, aquarel, gesign. r.o., 1869, 24 x 40 cm. [1]120 ...[more]
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur Alkmaar, potlood en aquarel, gesign. m.o., 22,5 x 15
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur Alkmaar, potlood en aquarel, gesign. m.o., 22,5 x 15 cm. [1]200 ...[more]
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)Monnik in een tuin bij een klooster, pastel, gesign. r.
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)Monnik in een tuin bij een klooster, pastel, gesign. r.o., 1919 [1]120 ...[more]
7 Los(e)/Seite