Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Watercolours (13)
13 Los(e)

  • 13 Los(e)

Chris Lebeau (1878-1945)Staand vrouwelijk naakt, rood krijt, niet ingelijst, gesign. r.m., 1914, 98 x 76 cm. [1]400 ...[more]

Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)Wandelend paar in een park, aquarel, gesign. r.o., 1869, 24 x 40 cm. [1]120 ...[more]

Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)Monnik in een tuin bij een klooster, pastel, gesign. r.o., 1919 [1]120 ...[more]

  • 13 Los(e)