Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • European ceramics and glass (13)

Schätzpreis

  • Collectables (13)
13 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 13 Los(e)

Mogelijk Frankrijk, geelgeglazuurde en vergulde porseleinen kop en schotel, 19e eeuw,(schotel met chip), diam. 13 cm [1]90 ...[more]

Sèvres, pate tendre porseleinen schotel, 18e eeuw,met latere beschildering van putto en bloemen op turquoise grond, diam. 22 cm [1]400 ...[more]

  • 13 Los(e)