Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • 20th century decorative arts (15)

Schätzpreis

  • Glassware (15)
15 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 15 Los(e)

Murano, Gabbiani, kapitale paars glazen vaaskelkvormig, met verguld knoop op de stam. Gesigneerd, h. 54, diam. . 34 cm. [1]600 ...[more]

Blauw glazen hoge geribde vaas, 1e helft 20e eeuwmet zes geribde randen en taps-uitlopende hals. Ongemerkt., h. 40 cm. [1]500 ...[more]

Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 25 cm. [1]400 ...[more]

  • 15 Los(e)