Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Crockery and glassware (12)

Schätzpreis

  • Collectables (12)
12 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 12 Los(e)

Napels, twee biscuit beelden;bedelaar en geitenhoeder (wb beschadigd). Hierbij porseleinen groepje, [3]20 ...[more]

Serie van drie porseleinen kommen, 19e eeuw,met tranferprint Chinoiserie decor (een met haarscheurtje), diam. 21 cm. [3]80 ...[more]

  • 12 Los(e)