Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Crockery and glassware (49)

Schätzpreis

  • Glassware (49)
49 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 49 Los(e)

Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag, Apol en Eerelman, [3]120 ...[more]

Delft, blauw-witte tegel met voorstelling van een leeuw, 17e eeuw, ingelijst (gecracqueleerd), h. 15,5 x b. 15,5 cm [1]100 ...[more]

Delft, twee polychroom aardewerk kaststellen, ieder bestaand uit drie stuks. Hierbij diverse vazen, [6+ 2 dzn]70 ...[more]

Twee wit biscuit putti en een heiligen beeld, [3]30 ...[more]

Divers glaswerk waaronder opaline, [ds]20 ...[more]

Drie diverse stelvazen,hierbij één ander, [4]20 ...[more]

Twee ontbijtserviesgedeeltes, [2 dzn]20 ...[more]

Divers kristalwaaronder groen glazen roemers, [23]30 ...[more]

Kapitale kunststof smalle vaas, h. 81 cm. [1]120 ...[more]

Schaal, gemaakt uit tegelfragmenten, l. 50 cm. [1]80 ...[more]

Two brown glazed, temoku bowls(damaged), 250 ...[more]

Zes Keulse potten, [6]40 ...[more]

Diverse glazen, deels 19e eeuw, [ds]60 ...[more]

Zeven stuks kristal en glas,w.o. botervloot met zilveren knop in vorm van vis en meerdere karaffen, [7]100 ...[more]

Divers aardewerk,w.o. betreffende koningshuis, [ds]30 ...[more]

Divers kristal, [ds]30 ...[more]

Boterstolp en kaasstolp met zilveren knop, [2]40 ...[more]

  • 49 Los(e)