Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
EG Amsterdam

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
427 Los(e)

  • 427 Los(e)

Egbert van Heemskerck (1634-1704) Kaartspelende figuren paneel, ongesign., 19 x 18 cm. [1] ...[more]

Vlaamse School, 17e eeuw Zittende vrouw bij een beekje paneel, 25 x 31 cm. [1] ...[more]

Naar Jan Micker, 17e eeuw De brede en de smalle weg (Mattheus 7:13-23) paneel, 38 x 50 cm. [1] ...[more]

Nicholaas Riegen (1827-1889) Schepen op een meer doek, gesign. l.o., scheurtje in doek, 43 x 62 cm. [1] ...[more]

Nicolaas Maes (1634-1693) Portret van een dame doek, 45 x 35 cm. [1] ...[more]

Vlaamse School 17de eeuw De Heilige Hiëronymus paneel, 26 x 21 cm. [1] ...[more]

Willem Romeyn (1624-1694) Stier en een koe bij een rivier, een stad in de verte paneel, gesign. WR l.o., 15,5 x 25 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Voorstelling van putti die pijlen smeden doek, niet ingelijst, 130 x 100 cm. [1] ...[more]

Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922) Gezicht op een vaart met molens en figuren paneel, gesign. r.o., 32 x 42,5 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Clio, muze van de geschiedenis doek, niet ingelijst, 130 x 97 cm. [1] ...[more]

Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658) Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw, Drie putti halen een net binnen doek, grisaille, 87 x 76 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw Portret van een vrouw doek, 85 x 69 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw Schildersatelier doek, 60 x 80 cm. [1] ...[more]

Guillaume Romain Fouace (1827-1895) Stilleven met fles en zilveren beker doek, gesign. r.o., 1886, 47 x 33 cm. [1] ...[more]

Louis Verboeckhoven (1802-1889) Schepen voor de kust doek, gesign. l.o., 40 x 49 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Biddende Heremiet paneel, 62 x 45,5 cm. [1] ...[more]

Vlaamse school, 16e eeuw De Heilige Familie met twee engelen olieverf op koper, 22,5 x 18 cm. [1] ...[more]

Vlaamse School, 18de eeuw Rivierlandschap met figuren bij de waterkant paneel, 28 x 35 cm. [1] ...[more]

Jean Carolus (1814-1897) De liefdesbrief paneel, gesign. r.o., verso annotatie door de kunstenaar, 73 x 57 cm [1] ...[more]

Constant Artz (1870-1958) Eenden aan de waterkant board, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]

Anton Karssen (1945-2019) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart paneel, gesign. r.o., 35 x 50 cm. [1] ...[more]

Antoine Vollon (1833-1900) Stilleven met sinaasappelen en Imari porselein paneel, gesign. l.o., 26 x 37 cm [1] ...[more]

Omgeving van P.J.C. Gabriël Polderlandschap met molen paneel, 45 x 65 cm. [1] ...[more]

Jean Nicholas Ventadour (1822-1880) Elegant gezelschap in een tuin board, gesign. l.o., 1854, 33 x 24 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Gezelschap aan een gedekte tafel doek, 104 x 117 cm. [1] ...[more]

Salomon Garf (1879-1943) Interieur met moeder en kinderen doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 55 x 55 cm. [1] ...[more]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Landschap aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 21 x 18,6 cm. [1] ...[more]

Otto Eerelman (1839-1926) Mastiff puppies doek, gesign. r.o., 35 x 45 cm. ...[more]

Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op Alt Rahlstadt bij Hamburg doek, gesign. r.o., 1912, 35 x 46 cm. [1] ...[more]

Maurice Lévis (1860-1940) Paar in een roeiboot op een rivier doek, gesign. r.o., 27 x 41 cm. [1] ...[more]

Oene Romkes de Jongh (1812-1896) Stadsgezicht doek, gesign. l.o., 67 x 54 cm. [1] ...[more]

Georges Jeannin (1841-1925) Stilleven met rozen in een vaas doek, gesign. l.o., 61 x 47 cm. [1] ...[more]

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Paltrokmolen in de Zaanstreek doek,gesign. r.o., 42 x 61 cm. [1] ...[more]

Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905) Handwerkende vrouw in een tuin paneel, gesign. l.o., 32 x 43 cm. [1] ...[more]

Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Bosgezicht met figuur bij rode bloemen paneel, gesign. l.o., 30 x 23,5 cm. [1] ...[more]

Johannes Akkeringa (1861-1942) Familie in de duinen aquarel, gesign. r.o., 25 x 33 cm. [1] ...[more]

Hippolyte Camille Delpy (1842-1910) 'Laveuses au bord d'une rivière' paneel, gesign. r.o., 34 x 18 cm. [1] ...[more]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Rustende schapen doek, gesign. r.o., 30 x 45 cm. [1] ...[more]

  • 427 Los(e)