62 Los(e)/Seite
Drie Turkmeense/Beluch kleden, ca. 1900 102 x 115 cm; 140 x 100 cm; 124 x 86 cm. [3]
Antiek nomadisch Perzisch Bakhtiari kleed, tapijt, ca. 1920 300 x 110 cm [1]
Perzisch Isfahan kleed,
Perzisch Isfahan kleed, midden 20e eeuw. Gesigneerd Hajji Mohammad Sanai. 104 x 157 cm. [1]
Zijden Oesbeeks wandkleed,
Zijden Oesbeeks wandkleed, ca. 1940. 234 x 135 cm [1]
Perzisch Isfahan kleed,
Perzisch Isfahan kleed, ca. 1930. 167 x 128 cm. [1]
Antiek Perzisch kleed,
Antiek Perzisch kleed, ca. 1930. 418 x 295 cm.
Fragment van antiek Perzisch kleed,
Fragment van antiek Perzisch kleed, ca. 1900. 70 x 145 cm. [1]
Kirman kleed
Kirman kleed met Islamitische kalligrafie, Qajar dynastie, ca 1900. 93 x 64 cm [1]
Shirwan, Azerbeidzjan, antiek Kaukasisch kleed met kufic rand, ca 1880. 142 x 112 cm [1]
Kaukasisch Sumak kleedje,
Kaukasisch Sumak kleedje, ca 1880. 110 x 46 cm. [1]
Turkije, Anatolië, antiek dorpskleed, 19e eeuw of eerder. 188 x 122 cm.
Antiek Kaukasisch kleed, ca. 1930 en antiek Koerdisch kleed, ca. 1940 150 x 97 cm; 179 x 99 cm [2]
Perzisch Kirman Lavar kleed, 'levensboom', Qajar dynastie, laat 19e eeuw. 222 x 145 cm. [1]
Perzisch Baluch kleed
Perzisch Baluch kleed met verhalend decor, ca. 1900. 200 x 107 cm. [1]
Perzisch nomadisch Qashqai Gabbeh kleed, ca. 1920. 195 x 137 cm [1]
Antieke Kaukasische Kazak loper,
Antieke Kaukasische Kazak loper, ca. 1880. 360 x 110 cm. [1]
Portugal, groot Arrailos kleed,
Portugal, groot Arrailos kleed, waarschijnlijk 20e eeuw. 771 x 324 cm [1]
Antiek Noord-West Perzisch kleed,
Antiek Noord-West Perzisch kleed, eerste helft 20e eeuw. 403 x 291 cm [1]
Perzisch Kirman kleed,
Perzisch Kirman kleed, ca. 1950. Gesigneerd. 518 x 355 cm. [1]
Europees kleed, tweede helft 19e eeuw, waarschijnlijk Frans aubusson . 460 x 302 cm. [1]
Kars Kazak kleed, 20e eeuw
Kars Kazak kleed, 20e eeuw 232 x 162 cm [1]
Hamadan loper
Hamadan loper 315 x 108 cm Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Belouds bidkleed en Belouds kleedje
Belouds bidkleed en Belouds kleedje 137 x 86 cm; 56 x 50 cm [2]
Bidjar kleed
Bidjar kleed 284 x 200 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Bidkleed
Bidkleed 139 x 93 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Twee Shiraz kleden
Twee Shiraz kleden 257 x 122 cm; 208 x 168 cm [1]
Perzisch kleed en Pakistan kleed
Perzisch kleed en Pakistan kleed 151 x 103 cm; 180 x 96 cm [2]
62 Los(e)/Seite