Large Collection of Chinese Porcelain, Tribal, Asian and Islamic Art
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 3425-4262 )

  • (Lose: 1600-1624)

  • (Lose: 2000-2124)

  • (Lose: 3700-3791)

  • (Lose: 1400-1579)

  • (Lose: 3500-3660)

  • (Lose: 2706-2889)

  • (Lose: 2890-3124)

  • (Lose: 3125-3249)

  • (Lose: 3250-3419)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Carpets & Rugs (62)
62 Los(e)

  • 62 Los(e)

Kaukasisch kleed. Gedateerd 1895. 244 x 148 cm [1]

Drie Turkmeense/Beluch kleden, ca. 1900 102 x 115 cm; 140 x 100 cm; 124 x 86 cm. [3]

Los 4202

Nain kleed

Nain kleed ca. 1970. 198 x 146 cm [1]

Antiek nomadisch Perzisch Bakhtiari kleed, tapijt, ca. 1920 300 x 110 cm [1]

Zijden Ghoum kleed, ca. 1970. 307 x 203 cm [1]

Perzisch Isfahan kleed, midden 20e eeuw. Gesigneerd Hajji Mohammad Sanai. 104 x 157 cm. [1]

Zijden Oesbeeks wandkleed, ca. 1940. 234 x 135 cm [1]

Perzisch Isfahan kleed, ca. 1930. 167 x 128 cm. [1]

Los 4208

Heriz kleed

Heriz kleed 362 x 244 cm [1]

Los 4209

Ziegler kleed,

Ziegler kleed, laat 20e eeuw. 335 x 353 cm. [1]

Los 4210

Heriz kleed

Heriz kleed 393 x 293 cm [1]

Antiek Perzisch kleed, ca. 1930. 418 x 295 cm.

Antiek Heriz kleed 320 x 231 cm [1]

Fragment van antiek Perzisch kleed, ca. 1900. 70 x 145 cm. [1]

Los 4214

Kirman kleed

Kirman kleed met Islamitische kalligrafie, Qajar dynastie, ca 1900. 93 x 64 cm [1]

Shirwan, Azerbeidzjan, antiek Kaukasisch kleed met kufic rand, ca 1880. 142 x 112 cm [1]

Kaukasisch Sumak kleedje, ca 1880. 110 x 46 cm. [1]

Turkije, Anatolië, antiek dorpskleed, 19e eeuw of eerder. 188 x 122 cm.

Antiek Kaukasisch kleed, ca. 1930 en antiek Koerdisch kleed, ca. 1940 150 x 97 cm; 179 x 99 cm [2]

Perzisch Kirman Lavar kleed, 'levensboom', Qajar dynastie, laat 19e eeuw. 222 x 145 cm. [1]

Perzisch Baluch kleed met verhalend decor, ca. 1900. 200 x 107 cm. [1]

Perzisch nomadisch Qashqai Gabbeh kleed, ca. 1920. 195 x 137 cm [1]

Antieke Kaukasische Kazak loper, ca. 1880. 360 x 110 cm. [1]

Antiek Mahal kleed 290 x 260 cm [1]

Portugal, groot Arrailos kleed, waarschijnlijk 20e eeuw. 771 x 324 cm [1]

Antiek Noord-West Perzisch kleed, eerste helft 20e eeuw. 403 x 291 cm [1]

Perzisch Kirman kleed, ca. 1950. Gesigneerd. 518 x 355 cm. [1]

Europees kleed, tweede helft 19e eeuw, waarschijnlijk Frans aubusson . 460 x 302 cm. [1]

Los 4228

Belouds kleed

Belouds kleed 248 x 108 cm [1]

Los 4229

Belouds kleed

Belouds kleed 300 x 200 cm [1]

Los 4230

Keshan kleed

Keshan kleed 20e eeuw. 246 x 197 cm. [1]

Kars Kazak kleed, 20e eeuw 232 x 162 cm [1]

Los 4232

Perzisch kleed

Perzisch kleed 178 x 128 cm [1]

Los 4233

Hamadan loper

Hamadan loper 315 x 108 cm Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Belouds bidkleed en Belouds kleedje 137 x 86 cm; 56 x 50 cm [2]

Los 4235

Bidjar kleed

Bidjar kleed 284 x 200 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Los 4236

Baktiar kleed

Baktiar kleed 309 x 204 cm [1]

Los 4237

Ghom kleed

Ghom kleed 316 x 242 cm [1]

Los 4238

Keshan kleed

Keshan kleed 325 x 210 cm [1]

Los 4239

Hamadan loper

Hamadan loper 417 x 78 cm

Los 4240

Tabriz (?) kleed

Tabriz (?) kleed 420 x 309 cm [1]

Los 4241

Perzisch kleed

Perzisch kleed 430 x 299 cm [1]

Los 4242

Bidkleed

Bidkleed 139 x 93 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Belouds Soumack kleed 90 x 60 cm [1]

Los 4244

Bochara kleed

Bochara kleed 157 x 127 cm [1]

Los 4245

Hamadan loper

Hamadan loper 287 x 85 cm [1]

Twee Shiraz kleden 257 x 122 cm; 208 x 168 cm [1]

Los 4247

Deventer kleed

Deventer kleed 486 x 311 cm [1]

Los 4248

Perzisch kleed

Perzisch kleed 279 x 189 cm [1]

Los 4249

Abadeh kleed

Abadeh kleed 314 x 207 cm [1]

Los 4250

Jomud-Tschowal

Jomud-Tschowal 128 x 76 cm [1]

Los 4251

Ersari-Tschowal

Ersari-Tschowal 94 x 163 cm [1]

Perzisch kleed en Pakistan kleed 151 x 103 cm; 180 x 96 cm [2]

Senneh kelim kleed 205 x 148 cm [2]

Twee Belouds kussens [2]

Los 4256

Hamadan kleed

Hamadan kleed 200 x 128 cm [1]

Los 4257

Kelim kleed

Kelim kleed 288 x 135 cm [1]

Los 4258

Afghan kleed

Afghan kleed 387 x 253 cm [1]

Los 4259

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed 193 x 134 cm [1]

Los 4260

Hamadan kleed

Hamadan kleed 230 x 138 cm [1]

  • 62 Los(e)