Los 6823
Jim Dine (geb. 1935)
Jim Dine (geb. 1935) Wall chart II litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm. lithograph, signed lower left, full sheet size 123 x 90 cm. [1]