Verfeinern Sie Ihre Suche
Kategorie
Sortieren nach:
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
11 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
old Black forest " Lüstermännchen" chandelier in polychromed wood with antlers || Oude luster uit
old Black forest " Lüstermännchen" chandelier in polychromed wood with antlers || Oude luster uit het "Zwarte Woud" - een zgn "Lüstemännchen" - me...
quite big swordfish tooth || Zwaardvistand - hoogte : 80 cm - gesokkeld
quite big "Coco de Mer" on a stand || Zgn "Coco de Mer" of "Coco fesses" met mooie patine - hoogte :
quite big "Coco de Mer" on a stand || Zgn "Coco de Mer" of "Coco fesses" met mooie patine - hoogte : 38 cm - gemonteerd Hoewel er veel bekend ...
Nepalese because of the highth and the natural inclusion in the stone rare tantric Shiva Lingam ||
Nepalese because of the highth and the natural inclusion in the stone rare tantric Shiva Lingam || Door de grootte en de natuurlijke tekening van...
decorative geode (agathe ?) disc || Decoratieve platte schijf van een geode (agaat ?) met mooie
decorative geode (agathe ?) disc || Decoratieve platte schijf van een geode (agaat ?) met mooie marmering - ca 43 x 55 cm - gemonteerd
fossilised whale shoulder blade || Gefossiliseerd schouderblad van een walvis - hoogte en breedte : 45 x 75 cm - gemonteerd
lot with a fossilised spunck coral, an ammonite and a piece of blue coral || Lot van een gefossiliseerde sponskoraal, een ammoniet en een stuk bla...
snout of warthog with two teeth on a wooden base || Snuit van een wrattenzwijn met twee tanden
snout of warthog with two teeth on a wooden base || Snuit van een wrattenzwijn met twee tanden gemonteerd op een houten zuiltje - hoogte : 17 cm
fossilised Mamouth moar || Gefossiliseerde mammoettand van ongeveer 500 miljoen jaar - 13,5 x 11 cm
fossilised Mamouth moar || Gefossiliseerde mammoettand van ongeveer 500 miljoen jaar - 13,5 x 11 cm
rare Ancient Persian ritual spout pot in earthenware adorned with five pigeons and with a mythical
rare Ancient Persian ritual spout pot in earthenware adorned with five pigeons and with a mythical animal and two faces on the grip || OUD PERZIË ...
typical "Black Forest" stool made of antlers and upholstered with deer skin || Typisch "Zwarte Woud"
typical "Black Forest" stool made of antlers and upholstered with deer skin || Typisch "Zwarte Woud" - kruk gemaakt van geweien en bekleed met her...
-
11 Los(e)/Seite