Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Antwerpen
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1 - 155)

  • (Lose: 156 - 500)

  • (Lose: 501 - 768)

  • (Lose: 801 - 1096)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 14:00 - 17:00 MESZ
  • 14:00 - 17:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 27,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Ellermanstraat 36-38, Antwerpen, 2060, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk 0032 3 232 36 64

Verfeinern Sie Ihre Suche

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Taxidermy & Natural History (11)
Filter entfernen
11 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 11 Los(e)
    /Seite

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

old Black forest " Lüstermännchen" chandelier in polychromed wood with antlers || Oude luster uit het "Zwarte Woud" - een zgn "Lüstemännchen" - me...

quite big "Coco de Mer" on a stand || Zgn "Coco de Mer" of "Coco fesses" met mooie patine - hoogte : 38 cm - gemonteerd Hoewel er veel bekend ...

Nepalese because of the highth and the natural inclusion in the stone rare tantric Shiva Lingam || Door de grootte en de natuurlijke tekening van...

decorative geode (agathe ?) disc || Decoratieve platte schijf van een geode (agaat ?) met mooie marmering - ca 43 x 55 cm - gemonteerd

fossilised whale shoulder blade || Gefossiliseerd schouderblad van een walvis - hoogte en breedte : 45 x 75 cm - gemonteerd

lot with a fossilised spunck coral, an ammonite and a piece of blue coral || Lot van een gefossiliseerde sponskoraal, een ammoniet en een stuk bla...

snout of warthog with two teeth on a wooden base || Snuit van een wrattenzwijn met twee tanden gemonteerd op een houten zuiltje - hoogte : 17 cm

rare Ancient Persian ritual spout pot in earthenware adorned with five pigeons and with a mythical animal and two faces on the grip || OUD PERZIË ...

typical "Black Forest" stool made of antlers and upholstered with deer skin || Typisch "Zwarte Woud" - kruk gemaakt van geweien en bekleed met her...

Loading...Loading...
  • 11 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose