Gent

  • (Lose: 1-415)

  • (Lose: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Japanese Works of Art (14)
14 Los(e)

  • 14 Los(e)

Japanese porcelain Imari and a blue/white plate Lot Japans Imari porselein en een blauw/wit bord. Dia 19.5 - 21.5 cm H 18.5 cm

2 large Imari Japanese vases 2 grote Japanse Imari vazen. H 82 cm

Japanse vase, Awaji ware early 20th century Japanse vaas, Awaji ware, vroeg 20e eeuw. H 56 cm

A Japanese NOH Kabuki theatre mask Meiji period 19th century Japans NOH kabuki theater masker, Meiji periode, 19e eeuw. H 23 cm

A collection of Japanese Noh masks Dated Meji period. H 9 - 21.5 cm

Japanese pair of Satsuma vases Koppel Japanse Satsuma vazen. H 35 cm

Japanese baluster vase with blue and pink iris decor, early 20thC. Japanese baluster vaas met blauw en rose iris decor, vroeg 20e eeuw. H 36 cm

6 Japanese erotic drawings Lot van 6 Japanse erotische tekeningen. 9 x 12 - 12 x 16 cm

Pair of Japane champlevé vases Meiji, 19th century Koppel Japanse champlevé vazen Meiji, 19e eeuw. H 48.5 cm

2 Geishas in ivory, Okimono Japan period Meiji 1868-1912 2 Geishas in ivory, Okimono Japan period Meiji 1868-1912 H 22 cm

Polychrome wooden statue of Mary with child Polychroom houten beeld Maria met kind H 87 cm

Japanese painting on silk framed. Japanse schildering op zijde, ingekaderd.

  • 14 Los(e)