Gent

  • (Lose: 1-519)

  • (Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 90400, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1074 Los(e)
  • 1074 Los(e)

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)2 boucs de combat.Bronze, signed.2 boucs de combat.Brons, gesigneerd.15 x 38 x 15 cm ...[more]

Evariste JONCHERE (1892-1956)Bronze Refugiés,signed.Brons Refugiés, gesigneerd.H 40 cm ...[more]

Alabaster girl bust on marble baseAlbasten meisjesbuste op marmeren voetH 52.5 cm ...[more]

Terracotta Playing child with hand puppet, signedTerracotta Spelend kind met handpop, gesigneerdH 63 cm ...[more]

A collection of 3 bronzes and a marble ink setLot van 3 bronsjes en een marmeren inktstelH 17 - 18 - 23 cm & 23.5 x 9 x 13 cm ...[more]

Mathurin MOREAU (1822-1912)Art Bronze Allégorie de la Victoire, signed.Kunstbrons Allégorie de la Victoire, gesigneerd.H 71 cm ...[more]

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)Chien de chasse, bronze, signed.Jachthond, brons, gesigneerd.19 x 29 x 11 cm ...[more]

Vintage patinated stone sculpture of a deer cubVintage gepatineerde stenen sculptuur van een hertenjong54 x 46 x 20 cm ...[more]

Art Deco lamp with wrought iron base and glass paste shadeArt Deco lamp met smeedijzeren voet en kap in glaspastaH 44 cm

Art Deco floor lamp with wrought iron base and glass coupeArt deco staanlamp met smeedijzeren voet en glazen coupeH 90 cm ...[more]

Imposing bronze castle lamp with globe in yellow glasswareImposante bronzen kasteellamp met globe in geel glaswerkH 71.5 cm ...[more]

Lampadaire with Ghent/Antwerp decorLampadaire met decor Gent/AntwerpenH 64 cm ...[more]

Willy Daro Brass lamp with geodeWilly Daro Messing lamp met geodeH 75 cm ...[more]

Large pineapple table lamp in brass from Maison Charles, 1970sGrote ananas tafellamp in messing van Maison Charles, jaren 70H 73.5 cm ...[more]

Tiffany style lampLamp in Tiffany stijlH 47 cm ...[more]

Tiffany style lampLamp in Tiffany stijlH 60 cm ...[more]

Riccardo MAGNI (1886-1964)Oil on canvas Venice, signed.Olie op doek Venetië, getekend.46 x 55 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on hardboard Landscape, signed.Olie op hardboard Landschap, gesigneerd.32 x 40 cm ...[more]

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)Oil on canvas Graslei in Ghent, signed.Olie op doek Graslei te Gent, gesigneerd.50 x 60 cm ...[more]

Henry RUL (1862-1942)Oil on canvas Landscape with dunes, signed.Olie op doek Landschap met duinen, gesigeerd.26.5 x 36.5 cm ...[more]

Jan VAN BEERS (1852-1927)Oil on panel 'Volupté', monogram JVB.Olie op paneel 'Volupté', monogram JVB.21 x 27 cm ...[more]

Lea VANDERSTRAETEN (1929)Oil on canvas Jug with flowers, signed.Olie op doek Kan met bloemen, gesigneerd.60 x 50 cm ...[more]

Franz MEERTS (1836-1896)Oil on canvas Flower bouquet, signed.Olie op doek Bloementuil, gesigneerd.73 x 59 cm ...[more]

Charles PAULI (1819-1880)Oil on canvas Landscape, signed and dated '77.Olie op doek Landschap, gesigneerd en gedateerd '77.49 x 72 cm ...[more]

Raphael DE BUCK (1902-1986)Ink drawing Courtisane, signed.Inkttekening Courtisane, gesigneerd.46.5 x 32 cm ...[more]

Pierre DEVOS (1917-1972)Oil on canvas Femme aux cheveux noirs, signed.Olie op doek Femme aux cheveux noirs, gesigneerd.68 x 49 cm ...[more]

Chinese lidded jar famille rose 19th centuryChinese dekselpot famille rose 19e eeuwH 21.5 Dia 22 cm ...[more]

French porcelain lidded jar SamsonFrans porseleinen dekselpotje SamsonH 21.5 Dia 14.5 cm ...[more]

Chinese GU vase in blue poudré with design of birds and flowersChinese GU vaas in bleu poudré met decor van vogels en bloemenH 47 cm ...[more]

Pair of Chinese famille rose vasesKoppel Chinese vazen famille roseH 59 cm ...[more]

Pair Chinese lidded vases decor animals and flowersKoppel Chinese dekselvazen gedecoreerd met dieren en bloemenH 38 cm ...[more]

Lot Satsuma, pair of vases and lidded pot, JapanLot Satsuma, koppel vazen en dekselpot, JapanH 35.5 - 43 cm ...[more]

Large gilded standing wooden Buddha statueGroot verguld staand houten BoeddhabeeldH 115 cm ...[more]

Gilded wooden statue of a kneeling Buddha, ThailandVerguld houten beeld van een knielende Boeddha, ThailandH 92 cm ...[more]

Bronze Shakyamuni Buddha, NepalBronzen Shakyamuni Boeddha, NepalH 69.5 cm ...[more]

Judith Viviane KAANTOR (1948)Collage and mixed media, signedCollage en gemengde techniek, gesigneerd65.5 x 49.5 cm ...[more]

  • 1074 Los(e)