• (Lose: 1 - 557)

  • (Lose: 600 - 1021)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Schätzpreis

  • Watercolours (10)
10 Los(e)

  • 10 Los(e)

(Kunst) Aquarel, Rien Poortvliet 1932-1995Twee vossen aquarel op papier,gesigneerd rechtsonder Conditie: Goede conditie Afmetingen: 19 x 24 cm.

  • 10 Los(e)