Keine Abbildung
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1 - 557)

  • (Lose: 600 - 1021)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Fine Art & Antiques (6)
Filter entfernen
6 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 6 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

(Design) Design stoelen Swing modell Drabert SM 400 KVier stuks Conditie: Goed, nieuwe bekleding. Afmetingen: Hoogte 78 cm, breedte 50 cm en diept...

(Design) Metaal, modern dressoir.Metaal, modern dressoir. Conditie: Lichte beschadiging. Afmetingen: Hoogte 62 cm, breedte 118 cm en diepte 36 cm....

(Curiosa) Metaal/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962.Metalen/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962. Een ...

(Curiosa) ijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuwijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuw, slechts een afgebeeld....

(Design) Metalen tuinset, 21e eeuwGepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel. Conditie: Goede conditie Afmetingen: Stoel hoogte 85 cm, br...

(Design) Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuwGepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw Conditie: Goede conditie, kleine beschadigingen. ...

Loading...Loading...
  • 6 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose