Los 939
(Kunst) Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuwSchilderij
Los 962
(Curiosa) Schilderij, olieverf op doek, hondSchilderij van een hond, olieverf op doek eerste helft