4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 422
(Antiek) Stenen Corpus Christi op houten plank, 20e eeuwStenen Corpus Christi op houten plank, 20e
Los 437
(antiek) Hout gepolychromeerde heilige beelden Europa 19e eeuw2 houten sculpturen van heiligen 18e/
Los 453
(antiek) Hout gepolychromeerd Liggende Hannuman Birma 19e eeuwLiggende Hannuman gedecoreerd met
Los 556
(Antiek) Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller, Oostenrijk ca 1900.Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller,
556(Antiek) Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller, Oostenrijk ca 1900.Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller,
4 Los(e)/Seite