5 Los(e)/Seite
(Design) Metaal, modern dressoir.Metaal, modern dressoir. Conditie: Lichte beschadiging. Afmetingen:
(Curiosa) Metaal/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962.Metalen/ skai, bureaustoel
(Curiosa) ijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuwijzeren designstoelen, twee stuks,
(Design) Metalen tuinset, 21e eeuwGepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel. Conditie:
(Design) Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuwGepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw
5 Los(e)/Seite