Keine Abbildung
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1 - 361)

  • (Lose: 400 - 784)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Prints (6)
Filter entfernen
6 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 6 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

(Kunst) Linoleumsnede Visscher, pentekening en gewassen inkttekeningLot van drie stuks waaronder een gewassen inkttekening, pentekening en een lin...

(Kunst) Ets Martin van WaningEts Martin van Waning (1878- 1972) tafereel van opvliegende eend boven waterplas midden 20e eeuw. Conditie: Vochtplek...

(Kunst) Gravure J. de Riemer 1755Gravure gezicht van de Prinse Gracht Den Haag 1755. Conditie: Goed. Afmetingen: 43 x 30,5 cm.- - -28.00 % buyer's...

(Kunst) Reproducties 19e eeuwConditie: Diverse beschadigingen, waaronder de lijsten.- - -28.00 % buyer's premium on the hammer priceVAT margin sch...

(Kunst) Ets kerk Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. VeerEts van de Grote of Jacobijnerkerk in Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. Veer Conditie: Goed. Af...

(Kunst) Ets "Langs het Reitdiep", gesigneerd Johan Dijkstra De PloegEts Johan Dijkstra "Langs het Reitdiep". Conditie: Goed. Afmetingen: 40 x 33 c...

Loading...Loading...
  • 6 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose