Groningen

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Schätzpreis

  • Watercolours (12)
12 Los(e)

  • 12 Los(e)

(Kunst) Aquarel en kopergravureAquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 11,5 x 23 cm. ...[more]

  • 12 Los(e)