79 Los(e)/Seite
Serie van zes blauwe Chinese porseleinen borden met gewelfde rand en bloemdecor, Qianlong, eind 18e eeuw. D: 23.5 cm.
Serie van acht blauwe Chinese porseleinen borden met bloemdecor, 19e eeuw. D: 23.5 cm.
Grote blauwe Chinese porseleinen kom met decor van een rivier met paviljoen, haarlijn in bodem, chip. H: 11 cm, D: 23 cm.
Set van drie Chinese lusterware kastkommen met decor van leeuwen en bloemen, Kanton, eind 19e eeuw.
Divers blauw Chinees porselein, w.o. een schotel en drie condiment vaasjes, Kangxi en later.
Porseleinen vaas met polychroom decor van personages, China, Kanton, 19e eeuw. H: 30 cm.
Divers Chinees porselein bestaande uit een Swatow potje, Qianlong theepotje en een dekselpotje.
Divers porselein w.o. drie trekpotjes, een schenkkannetje en een schaal, afkomstig uit China, Japan en Europa.
Divers Aziatisch w.o. porseleinen Imari bordje met decor van bloesems en een vogel en diverse beeldjes.
Tien achtkantige kopjes en schoteltjes, één kopje gelijmd en paar schoteltjes met haarlijn.
79 Los(e)/Seite