69 Los(e)/Seite
Mahoniehouten Biedermeier secretaire, tweede helft 19e eeuw. HxBxD: 158 x 106 x 50 cm.
Pallisander kolompendule, restauratie object.
Ovaal tafeltje in lodewijk 16e stijl, met marqueterie van diverse houtsoorten. HxBxD: 73 x 80 x 55 cm.
Zachthouten eettafel met negen stoelen met pitrieten zitting. HxBxD: 78 x 180 x 84 cm.
Twee eikenhouten fauteuils gestoffeerd. Toegevoegd salontafel van noten met wortelnoten.
Eikenhouten kolommenkast, beplakt met ebbenhout, Holland 17e eeuw, achterschot en boorden vernieuwd. HxBxD: 200 x 163 x 68 cm.
Eikenhouten hoekkast, met spijltjes de deuren belijmd met ebbenhout, Holland circa 1937, samengesteld. HxB: 202 x 121 cm.
Eikenhouten kabinet met gecontourneerde kap, zijkanten gebogen, Zeeland laat 18e eeuw. HxBxD:
Mahoniehouten damesbureau met marquetterie van bloemen en een strijdwagen. HxBxD: 104 x 91 x 43
Mahoniehouten damesbureau met marquetterie van bloemen en een strijdwagen. HxBxD: 104 x 91 x 43 cm.
Lantaarnklok één wijzerig met gegraveerde spiegel, spillegang, Frankrijk, omstreeks 1770. H: 41 cm.
69 Los(e)/Seite