Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

  • Schilderijen (88)

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (88)
88 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 88 Los(e)

Los 6001

Schilderij, olieverf op doek, 'Boerderij aan de waterplas', kleine beschadiging. Arie Zwart (1903-1981) HxB: 40 x 80 cm.

Los 6002

Schilderij, olieverf op doek, 'Hollands water met molen'. J.L. van der Meide (1910-2002) HxB: 60 x 80 cm.

Los 6003

Drie diverse schilderijen van o.a. een eiervrouwtje.

Los 6004

Een potloodtekening van een kerkinterieur. Met een later toegevoegd signatuur van J. Bosboom. HxB: 32 x 23 cm.

Los 6005

Tekening van een landweg met monogram J.B. in gestoken houten lijst.

Los 6006

Sepia 'Doorkijkje', Italië, 18e/19e eeuw.

Los 6007

Litho Mies Elout -Drabbe, 'Jan Toorop', 1907. HxB: 28.5 x 30 cm.

Los 6008

Schilderij op paneel, 'Reiziger'. HxB: 20 x 30 cm.

Los 6009

Schilderij op doek, 'Parkje', Jan Hovener. HxB: 40 x 50 cm.

Los 6010

Schilderij, bloemstilleven op doek, Repelaer van Driel, gesigneerd en gedateerd 1931. HxB: 50 x 60 cm.

Los 6011

Schilderij op doek, 'Studie van een molen', toegeschreven aan J.H. Weissenbruch. HxB: 41 x 33 cm.

Los 6012

Schilderij op paneel 'Dorpsgezicht'. M. Strual HxB: 19 x 24.5 cm.

Los 6013

Schilderij, olieverf op board, stilleven, toegeschreven aan Kieft. HxB: 29 x 39 cm.

Los 6014

Schilderij op paneel 'Winterlandschap, Zierikzee', gesigneerd breetvelt. HxB: 54 x 61 cm.

Los 6015

Schilderij op paneel 'Aardappelschillende vrouw'. Andries van den Berg (1852-1944) HxB: 14.5 x 19.5 cm.

Los 6016

Schilderij 'Vrouw in het park', op paneel. Louis v.d. Pol HxB: 24.5 x 18 cm.

Los 6017

Twee schilderijen op doek: 'Strandgezicht' en 'Boten op zandbank'. HxB: 30 x 40 en 28.5 x 37.5 cm.

Los 6018

Drie schilderijen: één ijsgezicht, twee wintergezichten.

Los 6019

Schilderij 'Plattelandstafereel', olieverf op doek. HxB: 40.5 x 60.5 cm.

Los 6020

'Houtzagerij molen'. R. Hartmann HxB: 64.5 x 54.5 cm.

Los 6021

'Boerderij'. F. v.d. Linden HxB: 50 x 43 cm.

Los 6022

Aquarel, 'Bos in herfstkleuren'. H. Joubert HxB: 30.5 x 47.5 cm.

Los 6023

Aquarel, 'Vervoer over het water'. H Seeghers HxB: 40.5 x 57.5 cm.

Los 6024

Strandgezicht, olieverf op paneel. HxB: 39 x 50 cm.

Los 6025

Aquarel, 18e eeuw, niet gesigneerd. HxB: 21 x 33 cm.

Los 6026

Pendant, olieverf op paneel,19e eeuw. HxB: 22.5 x 17.5 cm.

Los 6027

Schilderij 'Dorpsgezicht', gesigneerd E.D. Voets. HxB: 64 x 46 cm.

Los 6028

Tekening, 'Berggezicht', gesigneerd A.C. HxB: 15 x 20 cm.

Los 6029

Maroufle 'Strandgezicht', naar Vaarzon Morel. HxB: 18.5 x 28.5 cm.

Los 6030

Schilderij 'Normandië'. Jan Baartmans HxB: 39 x 58 cm.

Los 6031

Maroufle 'Indonesisch straatje'. Kustiwa

Los 6032

Schilderij, olieverf op doek, 'Bosgezicht', J. ten Cate. HxB: 60 x 80 cm.

Los 6033

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C H van Dousselaere.

Los 6034

Schilderij, 'Naakt', gesigneerd E. Müller. HxB: 50 x 60 cm.

Los 6035

Twee schilderijen 'vrouw in de keuken' en 'wild tafereel'. HxB: 40 x 28 en 50 x 40 cm.

Los 6036

Drie bloemstillevens.

Los 6037

Twee havengezichten.

Los 6038

Zes Indonesische schilderijen.

Los 6039

Drie landschapschilderijen, dik aangezet.

Los 6040

Schilderij op doek, 'Het straatje', L. Hartmans, met defect. HxB: 59 x 39 cm.

Los 6041

Divers ingelijst en lijstwerk w.o. Schilderij op doek, 'Bosgezicht'.

Los 6042

Negen stuks divers ingelijst werk w.o. schilderijtje op paneel, 'Havengezicht'.

Los 6043

Tien stuks divers ingelijst werk w.o. tekening van de Markt te Middelburg, mei 1940.

Los 6044

Vijf divers ingelijst werk, w.o. schilderij op doek 'Bootjes', gesigneerd H. Jager.

Los 6045

Vier schilderijen w.o. half schaduwportret van een dame, gesigneerd T.D.

Los 6046

Schilderij, canvas op board, 'Walcheren', Toegeschreven aan G.H.G. Von Brucken Fock. HxB: 67.5 x 94.5 cm.

Los 6047

Aquarel met potlood, 'De verhalenverteller', gesigneerd H ten Cate. HxB: 15 x 12 cm.

Los 6048

Drie stuks divers ingelijst werk, o.a. Ets Scheltema & Holkema ,boekhandel, Amsterdam. Gesigneerd A. Nanting.

Los 6049

Twee schilderijen, olieverf op paneel, w.o. vrouw met juwelenkistje bij kaarslicht.

Los 6050

Schilderij op paneel: 'Strandgezicht', gesigneerd J. Hoek. HxB: 23 x 29 cm.

Los 6051

Schilderij, olieverf op doek, uit collectie S. Göth, kleine beschadiging. Knip, Willem A. (1885-1967) HxB: 40.5 x 50 cm.

Los 6052

Aquarel, 'Paalhoofden Zoutelande'. Gerard Menken (1919-2004)

Los 6053

Los 6054

Aquarel, 'Vrouw met kat'. Gerard Menken (1919-2004) HxB: 62 x 47 cm.

Los 6055

Houtskooltekening, 'De Heilige Jezus'. Reimond Kimpe (1885-1970)

Los 6056

Los 6057

Houtskool op doek, 'Portret'. Reimond Kimpe (1885-1970) HxB: 42 x 36 cm.

Los 6058

Schilderij. olieverf op doek, 'Abstracte figuren op doek', jaren 60. Abraham Pihl HxB: 145 x 43 cm.

Los 6059

Schilderij op doek, Hansje Busquet, 'Familie zaken'. HxB: 60 x 40 cm.

Los 6060

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.A. Wieringa, 'Kar met ezel'. HxB: 15 x 19 cm.

  • 88 Los(e)