88 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerderij aan de waterplas', kleine beschadiging. Arie Zwart (1903-1981) HxB: 40 x 80 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Hollands water met molen'. J.L. van der Meide (1910-2002) HxB: 60 x 80 cm.
Een potloodtekening van een kerkinterieur. Met een later toegevoegd signatuur van J. Bosboom. HxB: 32 x 23 cm.
Schilderij, bloemstilleven op doek, Repelaer van Driel, gesigneerd en gedateerd 1931. HxB: 50 x 60 cm.
Schilderij op doek, 'Studie van een molen', toegeschreven aan J.H. Weissenbruch. HxB: 41 x 33 cm.
Schilderij op paneel 'Winterlandschap, Zierikzee', gesigneerd breetvelt. HxB: 54 x 61 cm.
Schilderij op paneel 'Aardappelschillende vrouw'. Andries van den Berg (1852-1944) HxB: 14.5 x 19.5 cm.
Twee schilderijen op doek: 'Strandgezicht' en 'Boten op zandbank'. HxB: 30 x 40 en 28.5 x 37.5 cm.
Twee schilderijen 'vrouw in de keuken' en 'wild tafereel'. HxB: 40 x 28 en 50 x 40 cm.
Schilderij, canvas op board, 'Walcheren', Toegeschreven aan G.H.G. Von Brucken Fock. HxB: 67.5 x 94.5 cm.
Drie stuks divers ingelijst werk, o.a. Ets Scheltema & Holkema ,boekhandel, Amsterdam. Gesigneerd A. Nanting.
Schilderij, olieverf op doek, uit collectie S. Göth, kleine beschadiging. Knip, Willem A. (1885-1967) HxB: 40.5 x 50 cm.
Schilderij. olieverf op doek, 'Abstracte figuren op doek', jaren 60. Abraham Pihl HxB: 145 x 43 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.A. Wieringa, 'Kar met ezel'. HxB: 15 x 19 cm.
88 Los(e)/Seite