Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

Schätzpreis

914 Los(e)
  • 914 Los(e)

Los 1

Zes flessen rode wijn o.a. Macon uit 1988 en Rothschild pomerol la bergerie uit 1974.

Los 2

Diverse schelpen en fossielen.

Los 3

Verzameling oude sleutels, ongeveer 75 stuks.

Los 4

Verzameling oude fotokaarten van o.a. de Zeeuwse dracht, 'Corns en Henning'.

Los 5

Disney theepotten van Mickey Mouse en een kleine theepot van Iejoor.

Los 6

Zilveren snookermedailles, 11 stuks. Toegevoegd één metaal.

Los 7

Kruittest pistool, Twigg London, met defecten. Toegevoegd divers aanverwant materiaal.

Los 8

Mad Hatter theepot en naaimachine theepot, beide Cardew.

Los 9

Drie theepotten: Fawlty towers, Paddington en Wallace and Grommit.

Los 10

Divers whiskey: vijf flacons, twee glazen en 21 miniatuurflesjes.

Los 11

Antieke ski's met stokken.

Los 12

Negen flessen wijn w.o. Chateau Haut Sarpe Saint-Emilion Grand Cru en Rieussec Sauternes 1978.

Los 13

Grote verzameling speldjes.

Los 14

Hoofdijzer met gouden krullen. Gewicht: 41 g.

Los 15

Zilveren decanteertrechter, Londen. Gewicht: 80 g.

Los 16

Brons beeldje voorstellende Osiris. H: 13 cm.

Los 17

Kattekop fles. H: 20 cm.

Los 18

Kattekop fles. H: 20 cm.

Los 19

Ijzeren mondharp.

Los 20

Divers smeedijzer bestaande uit slot met slotplaat, vijf sleutels, drie hangsloten en een schaar.

Los 21

Fibula, brons.

Los 22

Diverse rekenpenningen, 13 stuks.

Los 23

Fotoboekje 'Pendrecht', Eva Besnyo.

Los 24

Tegelblok van vier tegels met Chinese figuren.

Los 25

Negen flessen wijn w.o. Chateau Peyre Lebade Baron Benjamin de Rothschild 1988 en Chateau Tour Renaissance Saint-Emilion Grand Cru.

Los 26

Beeldjes van en met dieren, 18 stuks.

Los 27

Diverse tegels 18e/19e eeuw, 18 stuks.

Los 28

Djokja pennenbakje. Gewicht: 124 g.

Los 29

Zilveren ketting met cachet en hanger. Gewicht: 81 g.

Los 30

Djokja potpourri bakje. Gewicht: 215 g.

Los 31

Diverse stenen puddingvormen van o.a. vissen.

Los 32

Aquarel 'Dorpsgezicht'. Toegevoegd ets W.J. Dingemans. Johannes Frederick Hulk

Los 33

Matchbox autootjes en motor, series n.o. 4, 19, 28, 52 en 75 incl. doosjes.

Los 34

Smytegelt predicaten, 1760 uitgegeven te 's Gravenhage en Middelburg, met defect.

Los 35

Divers Djokja w.o. aansteker, asbak, theezeefje en vaasje.

Los 36

Globe 'Räds Politischer Erdglobus', jaren '20. Diameter: 53 cm.

Los 37

Zilveren kurkentrekker, Balhus, 20e eeuw.

Los 38

Zes diverse ingelijste werken van Zeeland, w.o. ets Stadhuis Middelburg, L. J. Braams.

Los 39

Verzameling poppenhuis spulletjes.

Los 40

Gravure van een wereldkaart.

Los 41

Polychroom tegeltableau: "Die pleit om een koe, geeft er één toe". HxB: 24.5 x 38 cm.

Los 42

Twee Bohemia beeldjes.

Los 43

Zes Djokja zilveren messen en twee vorken.

Los 44

Wandelstok PBX met gouden knop ingezet met robijn en diamant. Toegevoegd twee eenvoudige wandelstokken.

Los 45

Een bronzen kandelaar in de vorm van een putto.

Los 46

Witgouden collier, met 18-kt witgouden hanger bezet met robijn en briljant. Gewicht: 3.7 g.

Los 47

Medicine glass met gravering, in bewaarcylinder.

Los 48

Glas in lood kerkraam, vermoedelijk van de kerk te Mariekerke. HxB: 58 x 39 cm.

Los 49

Negen flessen wijn w.o. Chateau Cantemerle Haut Médoc 1989 en Mont Marcal Tinto Reserva 1985.

Los 50

Drie diverse ingelijst werken, w.o. 'Arm. 5', Jac Prinse .

Los 51

Imari Koeientheepot.

Los 52

Gouden slangencollier met bicolor rozethanger bezet met briljant. Gewicht: 6.7 g.

Los 53

Porseleinen keuken voorraadpotten, zes groot, zes klein, olie- en azijnkan.

Los 54

Witgouden oorhangers met diamant. Gewicht: 2.2 g.

Los 55

18-kt witgouden collier, met hanger met briljant. Gewicht: 6.7 g.

Los 56

Gouden oorknoppen met blauw topaas. Gewicht: 0.8 g.

Los 57

Los 58

Zilveren doos met putti.

Los 59

Diverse toilettafel artikelen, w.o. parfumflacon met zilveren dop.

Los 60

Divers Djokja w.o. bakje, luciferhouder, spiegel en miniaturen.

  • 914 Los(e)