95 Los(e)/Seite
Yixing trekpotje en bamboe theepotje omstreeks 1950, beide theepotjes gemerkt.
Porseleinen bord met figurale mythische voorstelling en blauwe guirlandes. D: 22.5 cm.
Inktsteen met voorstelling van twee regendraken. HxBxD: 24x13x6 cm.
Divers Chinees porselein, 17e/18e eeuw, met defecten.
Divers Aziatica w.o. kop en schotels. Toegevoegd lamp.
Porseleinen Imari scheerbekken, Japan, omstreeks 1900. HxD: 5.5x26.5 cm.
Chinese porseleinen borden, twee met polychroom decor en vier met blauw decor.
Diverse porselein, zes stuks w.o. vazen en dekselpotten uit China en Japan.
Twee Chinese Kangxi vazen en een Chinese porseleinen kom met polychroom decor van pioenrozen,
Twee Chinese Kangxi vazen en een Chinese porseleinen kom met polychroom decor van pioenrozen, gemerkt Qing.
Spekstenen beeldengroepje voorstellende man met mes, China, 19e eeuw. H: 17 cm.
Porseleinen vaasje. H: 25 cm.
Porseleinen vaasje. H: 25 cm.
Divers porselein w.o. vierdelig kaststel, Imari borden en kop en schotels.
Bronzen sculptuur, India. H: 11.5 cm.
Porseleinen vaas, met defect. H: 40 cm.
Twee porseleinen borden. D: 22.5 cm.
Snuffbottle en een beeldje met symbool van lang leven.
Drie porseleinen kopjes, China.
Stel porseleinen cachepots met blauw floraal decor, Japan, omstreeks 1900.
Divers Aziatica w.o. Japans servies, Satsuma schotel en stel Imari vazen. Toegevoegd houten
Divers Aziatica w.o. Japans servies, Satsuma schotel en stel Imari vazen. Toegevoegd houten juwelenkistje en beeldje.
Drie hockers. H: 48, 74 en 82 cm.
Porseleinen ghendi met blauw decor van een fenix. H: 23 cm.
Kamferkist. HxBxD: 59.5x101x51 cm.
Spekstenen beeldje van wijze man. Toegevoegd Boeddha sculptuur.
Porseleinen Meiping vaas met blauw wit floraal decor. H: 36 cm.
Collectie snijwerk en snuffbottles.
Bronzen bord met geschulpte rand en decor van een fenix. D: 23 cm.
Verzameling koperwerk w.o. achtdelig sirihstel met rijke graveringen.
Zeven houten sculpturen w.o. Javaanse dame met big, gesigneerd Fred Waldman 1949, Indonesië.
Porseleinen pot, blanc de Chine. H: 11 cm.
Juwelenkastje met inlegwerk en beslag. Toegevoegd lakwerk juwelenkistje en dekseldoosje.
Porseleinen oxblood vaas. H: 27 cm.
Japanlak juwelenkist met laden en decor van landschap, vogels en bloemen.
Zeskantige kapucijner vaas met landschapsdecor. H: 16 cm.
Twee Arita kommen op pootjes, Japan omstreeks 1700, met defecten. HxD: 12x12 cm.
Doucai vaas, porselein. H: 34 cm.
Celadon bord, China, 19e eeuw. D: 19.5 cm.
Indonesische olielamp met Garuda vogel.
Porseleinen wierookpot, blanc de Chine. H: 7.5 cm.
Puntvaasje met decor van vogels en bloemen, op houten sokkel. H: 15 cm.
Porseleinen stemcup en twee jade sculpturen.
Stel Kutani porseleinen puntvazen op houten sokkel. H: 23 cm.
Wierookbrander op pootjes met decor van dieren en bronzen coro met decor van fabeldieren.
Divers etagèregoed, 18 stuks.
Divers etagèregoed, 18 stuks.
Divers porselein w.o. oxbood dekselpot en een kom en een kop en schotel met kapucijner fond.
Stel Chinese porseleinen sierflacons met stop. H: 19 cm.
Porseleinen gebruiksgoed w.o. blauw witte kraagvaasjes.
Divers porselein w.o. Imari en Satsuma.
Yixing theepot en drinkbeker.
Yixing theepot en drinkbeker.
Divers Imari porselein w.o. siervazenen, schalen en potten.
Divers Kutani en Imari porseleinen etagèregoed.
Collectie natuurstenen beeldjes. Toegevoegd twee bollen van nefriet.
Twee porseleinen Imari puntvazen en één knobbelpuntvaas.
Verzameling Imari porselein w.o. knobbelpuntvaasjes.
Porseleinen kastkom met decor van bloemenranken en pioenrozen, 19e eeuw, op houten sokkel. D: 29
Porseleinen kastkom met decor van bloemenranken en pioenrozen, 19e eeuw, op houten sokkel. D: 29 cm.
95 Los(e)/Seite