49 Los(e)/Seite
Eikenhouten Friese staartklok, meekrapkleurig, 19e eeuw. L: 130 cm.
Friese staartklok. HxBxD: 155x39x20 cm.
Beschilderd vitrinekastje. HxBxD: 196x105x46 cm.
Secretaire, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 169x100x45
Notenhouten stoel, Willem III. HxBxD: 105x58x54 cm.
Biedermeier mahoniehouten canapé, 19e eeuw.
Armstoel met gobelin bekleding. HxBxD:120x66x56
Leren kuipstoeltje. HxB: 77x75 cm.
Acht stoelen waarvan zeven met biezen zitting. Toegevoegd ronde tafel. HxD: 75x132 cm. (Tafel)
Zamak pendule, 19e eeuw, met defecten.
Bijzettafeltje, Chinees lakwerk.
Notenhouten regulateur. HxB: 65x29 cm.
Tafeltje met tegels. HxB: 48x67 cm.
Wagenstuk met decor van leeuw met vrijheidshoed en lans. HxB: 62x110 cm.
Dubbelgebogen wortelnoten klapbureau.
Twee klokken waarvan één Art Deco notenhouten schilderijklok.
Mahoniehouten Biedermeier krakelingstoelen, zes stuks.
Gestoken houten kardinaalsstoel, omstreeks 1900.
Notenhouten barometer 'Anéroide', met gestoken dieren en planten.
Franse comtoise klok met decor van engelen, Massier A te Corigny. HxBxD: 130x24x14 cm.
Franse tafelpendule met florale elementen en geëmailleerde wijzerplaat met beschildering van een
Franse tafelpendule met florale elementen en geëmailleerde wijzerplaat met beschildering van een zittende dame met vogel, 19e eeuw. H: 50 cm.
Notenhouten gestoken wandconsole met decor van fauna.
Zwart marmeren pendulestel. H: 38 cm.
Theetafel, eikenhout. HxBxD: 74x62x44 cm.
Mahoniehouten Biedermeier salontafel. LxB: 112x85 cm.
Twee Hollandse Biedermeier voltaires.
Zwart marmeren pendule. H: 34 cm.
Set van vier notenhouten eetkamerstoelen. Toegevoegd Biedermeier eetkamertafel.
Biedermeier naaitafel met gedraaide poten. H: 75 cm.
Kolompendule, zwart gelakt, ingelegd met messing. H: 46 cm.
Antieke twijfelaar. LxB: 200x130 cm.
Mahoniehouten Biedermeier dienstbodekast. HxBxD: 184x125x47 cm.
Eikenhouten tweedeurskast met snijwerk. HxBxD: 190x145x54 cm.
Eikenhouten halstoel en notenhouten hoekstoel.
Notenhouten pied de stalles met koperen beslag. H: 107 cm.
Mahoniehouten Biedermeier halstoel, met opengewerkte rug.
Mahoniehouten bestekkastje, Lodewijk XVI stijl, omstreeks 1900. HxBxD: 73.5x55x44 cm.
Mahoniehouten kastje met jaloezie deur, Empire stijl. HxBxD: 73x57x35 cm.
Eikenhouten plantenetagère met gebogen poten. Toegevoegd twee stoeltjes, Thonet stijl. H: 102
Eikenhouten plantenetagère met gebogen poten. Toegevoegd twee stoeltjes, Thonet stijl. H: 102 cm. (etagère)
Halvemaan tafeltje met lade en vier bijzettafeltjes.
Indonesisch gestoken bijzettafel. Toegevoegd stel Amerikaanse rockers.
Vitrinekastje. HxBxD: 125x102x37 cm.
49 Los(e)/Seite