Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (834)
834 Los(e)

  • 834 Los(e)

Fauteuil 'Flex' van Ingmar Relling voor Westnofa, gebogen houten frame met canvas bespannen en lederen kussen, ontwerp dateert uit 1968.

Zilveren ketting met hanger (7kt) centraal bezet met een roosgeslepen stuk bergkristal geflankeerd door 20 diamantjes. Gewicht: 18.5 g.

Zilveren roomstel model Mignon Gerritsen & Van Kempen, Zeist, Hollands gekeurd 1941, op zilveren dienblaadje Duits gemerkt. Gewicht: 338.1 g.

  • 834 Los(e)