Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (847)
847 Los(e)

  • 847 Los(e)

Pepermuntdoosje, Willem de Pleijt, Schoonhoven, 19e eeuw en een lodereindoosje, Wed. J.H. van der Meulen, 20e eeuw. Gewicht: 56.5 g.

Odeurflacon, glaskristal met zilveren montuur, stopje manco en odeurflacon wit- op transparant glas met decor van een jongetje met bloem.

Ajour schaal "Nesmi" Nederlands eerste Spiegel-Metaal Industrie met eigendomskenmerk Monod de Froideville, handwerk Maastricht Holland. B: 40 cm.

Vijf kristallen parfumflacons met zilveren dop, één kristallen parfumflacon met vergulde zilveren dop en één met gouden dop, 19e en 20e eeuw.

  • 847 Los(e)