816 Los(e)/Seite
Toiletset bestaande uit spiegel en borstel gemaakt van schildpad en hoorn, omstreeks 1920, met
Toiletset bestaande uit spiegel en borstel gemaakt van schildpad en hoorn, omstreeks 1920, met defecten.
Eikenhouten pottenkastje met jaloeziedeurtje, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 71 x 52 x 44 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Romantisch tafereel met diverse dieren'. Adolphe Robert Jones (
Schilderij, olieverf op paneel, 'Romantisch tafereel met diverse dieren'. Adolphe Robert Jones (1806-1874) HxB: 60 x 75 cm.
Zilveren kap met gouden boeken.
Schilderij op doek, 'Harbor south of France', gesigneerd IZ. HxB: 30 x 40 cm.
Gouden Volendams slot met drie snoeren moderne bloedkoralen kralen. Gewicht: 81.5 g.
Ronde zilveren pijpencomfoor, eerste helft 19e eeuw. HxD: 7.6 x 12.5 cm.
Zilveren mosterdvat met blauw glazen binnenbak, Amsterdam. HxB: 11 x 16 cm.
Volendams gouden slot met drie rijen rouwkralen. L: 40 cm, gewicht: 271 g.
Twee schoenlepels en drie vetertrekkers alle met zilveren heft.
Gouden Volendams slot met drie snoeren moderne bloedkoralen kralen. L: 44 cm. Gewicht: 84 g.
Zilveren suikerpot en melkkan, Engels gekeurd. H: 11.5 en 9 cm, gewicht: 612 g.
Modern bloedkoraal. Gewicht: 184 g.
Zilveren hoofdband, Hollands gekeurd. Gewicht: 100 g.
Gouden Volendams slot met drie snoeren geperste kralen. L: 36 cm, gewicht: 104 g.
Diverse zilveren lepels en strooiers, 8 stuks. Gewicht: 333 g.
Zilveren sauskom, Rococo stijl, 19e eeuw. Gewicht: 423 g.
Mes met zilveren heft met hondje, 19e eeuw. L: 31 cm.
Zilveren sauskom, Rococo stijl, 19e eeuw. Gewicht: 426 g.
Zilveren schep met het wapen van Zeeland en een dito confituur lepel met het wapen van Middelburg,
Zilveren schep met het wapen van Zeeland en een dito confituur lepel met het wapen van Middelburg, Hollands gekeurd. Gewicht: 114 g.
Zilveren visbestek, Hollands gekeurd, 1e gehalte, 12 delig. Gewicht: 1317 g.
Vijf kurkenstoppen, drie paar machetknopen, paar mutsenspelden, gesp en een horloge, voornamelijk
Vijf kurkenstoppen, drie paar machetknopen, paar mutsenspelden, gesp en een horloge, voornamelijk zilver.
Zes cassettes fruitmesjes, één mesje manco.
Divers kleingoed w.o. vingerhoedjes, miniatuurzakjes, miniatuur tinnen serviesje, medailles en
Divers kleingoed w.o. vingerhoedjes, miniatuurzakjes, miniatuur tinnen serviesje, medailles en knopen gemaakt van zilveren rijders.
Schilderij op doek 'Kraanlei te Gent' en schilderij op board 'Gezicht op Gorinchem'. HxB: 60 x 50 en
Schilderij op doek 'Kraanlei te Gent' en schilderij op board 'Gezicht op Gorinchem'. HxB: 60 x 50 en 51 x 69 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Camilla Göbl - Wahl (1871-1965) HxB: 80 x 64 cm.
Theekist, wortelnoten op mahonie met benen sleutelentree. HxBxD: 50 x 100 cm.
Zilveren tafeldoos met houten binnenkant, Engels gekeurd. HxBxD: 6.5 x 17.5 x 10 cm.
Notenhouten theetafel op klauwpoten, 20e eeuw met in de lade een Gero 90 verzilverd bestek. HxBxD:
Notenhouten theetafel op klauwpoten, 20e eeuw met in de lade een Gero 90 verzilverd bestek. HxBxD: 72 x 83 x 55 cm.
Aquarel, 'De Waal bij ochtend'. Ton Albers (1923-) HxB: 44 x 53 cm.
Twee zilveren fotolijstjes, één gemaakt van een beursbeugeltje en één in Lod. 16e stijl. H: 20.5
Twee zilveren fotolijstjes, één gemaakt van een beursbeugeltje en één in Lod. 16e stijl. H: 20.5 en 9 cm.
Zilveren juwelendoosje op pootjes, Engels gekeurd. HxBxD: 4.5 x 9 x 7 cm.
Zilveren kandelaar, gevuld. H: 24.5 cm.
Zilveren fotolijstje, ovaal met bloemenrand en gebold glas. H: 21 cm.
Divers w.o. handspiegel, zakspiegeltje, luciferdooshouder en een natfruitschep.
Toiletset zilver met kristal, gemerkt 835 Duits keurmerk Keizerskroon en halve maan, met de Initialen M.B.
Zilveren beugeltas, Hollands gekeurd 1920. Totaalgewicht: 189 g.
Zilveren beugeltas met stalen haak, defect aan beugel.
Toiletset, gehamerd, gemerkt met vlinder en 800.
Drie zilveren pepermuntdoosjes, vier vingerhoedjes, een beursje en een sierkurk.
Zilveren tasbeugel met haak, diverse decors w.o. koeien. Gewicht: 164 g.
Zilveren tasbeugel. Gewicht: 143 g.
Divers zilver w.o. een sterrenbeursje, drie servetringen en vijf lepels.
Mahoniehouten stick barometer, Engeland, 19e eeuw. H: 96 cm.
Bronzen olielamp met acht pitten. H: 46 cm.
Houten vitrinekast. HxBxD: 201 x 48 x 39 cm.
Divers verzilverd gebruiksgoed.
Diverse lepeltjes en een reukflesje, zilver en verzilverd.
Friese staartklok met maan en datum, iepenhouten kast, met houten poppen.
Friese staartklok met maanstand en houten poppen.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bij Nijmegen', gedateerd 1887. Achille Koetschet (1862-1895) HxB:
Schilderij, olieverf op doek, 'Bij Nijmegen', gedateerd 1887. Achille Koetschet (1862-1895) HxB: 25 x 38 cm.
Aquarel, 'Landschap met huizen en molen'. Henri Seghers (1848-1919) HxB: 27 x 43 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Stilleven'. van Os-Delhez Henri (1880-1976) HxB: 31 x 41 cm.
Koperen kerkkandelaar en een hangvitrinekastje. H: 105 en 65 cm.
Schilderij marouflé, 'Nederhemert in de winter'. Willem Witjens (1884-1962) HxB: 42 x 52 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Interieur kerk te Veere' Anton Erkelens (1885-1956) HxB: 51 x 40 cm.
Aquarel 'Stilleven met honden', 1849. Conradijn Cunaeus (1828-1895) HxB: 26.5 x 24.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap met bomen'. Henri van Daalhoff (1867-1953) HxB: 46 x 57
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap met bomen'. Henri van Daalhoff (1867-1953) HxB: 46 x 57 cm.
Aquarel, 'Ruiter te paard'. Miguel Wetzell Gayoso (1951-) HxB: 64 x 50 cm.
816 Los(e)/Seite