Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

Oberkategorie

Art, Antiques, Collectibles

Veilinghuis Korendijk Live-Webcast-Auktion 20 Jan 2018 10 CET (9 GMT)

Auktionsdatum/Daten

HP Middelburg

  • Korendijk 28
  • HP Middelburg
  • 4331
  • Netherlands

Wichtige Informationen AGB Katalog ausdrucken
Aufgeld Ink. Mehrwertsteuer: 0,00%
Online-Provision inkl. Mehrwertsteuer: 0,00%

Auktionshaus Details

881 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 15

Zilveren achtlobbige brandewijnkom Groninger-model met twee drakenkoppen op de oren, Hollands gekeurd, met restauratie.HxB: 8 x 16.5 cm.

Zilveren dienblad ovaal model deels bewerkt met godrons, met bijpassende koffie- en theepot, 1e gehalte Engels en Hollands gekeurd.Gewicht: 1846 g.

Twaalfkantige zilveren vaas op voet, opgevuld, Zilverfabriek Voorschoten, Hollands gekeurd.Totaalgewicht: 443 g. HxB: 17.5 x 15.5 cm.

Negen stuks divers zilveren schepwerk w.o. suikerstrooiers, Duits vis opdiencouvert, natfruit, suikerschep en zuurset.Gewicht: 633 g.

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 15