881 Los(e)/Seite
Akoya parelsnoer met zilveren sluiting. L: 48 cm. ...[more]
Zilveren jasseron horlogeketting met attributen, Hollands gekeurd. Gewicht: 45.5 g. L: 30 cm.
Zilveren jasseron horlogeketting met attributen, Hollands gekeurd. Gewicht: 45.5 g. L: 30 cm. ...[more]
Halve maan speeltafeltje. HxB: 77 x 82 cm. ...[more]
Vier zilveren sauslepels, Holland, 20e eeuw. Gewicht: 270 g. ...[more]
Granaten collier geregen op zilver met zilveren slot. L: 146 cm. ...[more]
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 184.8 g. L: 50 cm. ...[more]
Collier drierijig met gouden zijstukken. Gewicht: 132 g. L: 37 cm. ...[more]
Drierijig granaten collier met gouden Volendams slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 231 g. L: 38 cm.
Drierijig granaten collier met gouden Volendams slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 231 g. L: 38 cm. ...[more]
Zilveren schaar met ogen voor aan een chatelaine, Hollands gekeurd. L: 16 cm. ...[more]
Zilveren schaar met ogen voor aan een chatelaine, Hollands gekeurd. L: 17.5 cm. ...[more]
Twee sets van twee kandelaars, Engeland, 20e eeuw. H: 8.5 - 10 cm. ...[more]
Vijfrijig granaten collier met gouden slot, Fa. H.J.N. den Uyl, Den Haag, Zoetermeer, 1972 - 1999.
Vijfrijig granaten collier met gouden slot, Fa. H.J.N. den Uyl, Den Haag, Zoetermeer, 1972 - 1999. L: 40 cm. ...[more]
Houten paeremes 'JK 1900'. L: 28.5 cm. ...[more]
Set van acht diverse zilveren gelegenheidslepels, Hollands gekeurd.
Houten paeremes met het wapen van Zeeland. L: 33 cm. ...[more]
Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 50.4 g. L: 11 cm. ...[more]
Drie zilveren dien lepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 195 g. ...[more]
Antiek houten paeremes. L: 25 cm. ...[more]
Palmhout gesneden mesheft met paarden. L: 13.5 cm. ...[more]
Collier met twee rijen bloedkoraal en gouden sluiting. L: 36 cm. ...[more]
Vier-rijig glasgranaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. L: 35 cm. ...[more]
Bloedkoralen collier met gouden bolslot. Gewicht: 33 g. L: 42 cm. D: 7 - 8 mm. ...[more]
Akoya parelsnoer met gouden sluiting. L: 44 cm. ...[more]
Zes zilveren lepels, alle Van Kempen. Gewicht: 340 g. ...[more]
Zilveren couvert, vervaardigt door Cornelis Knuysting, Rotterdam, 1791. Gewicht: 100 g. ...[more]
Lepel en een vork, 18e eeuw. Toegevoegd een 19e eeuwse lepel. Gewicht: 151 g. ...[more]
Divers zilver bestek bestaande uit 5 lepels, drie vorken en drie viscouverts, alle Hollands, 19e/20e
Divers zilver bestek bestaande uit 5 lepels, drie vorken en drie viscouverts, alle Hollands, 19e/20e eeuw. Gewicht: 630 g. ...[more]
Drie zilveren viscouverts, Duitsland. Gewicht: 275 g. ...[more]
Vier zilveren dienlepels, Holland, 20e eeuw. Gewicht: 383 g. ...[more]
Set van twee zilveren mergboren, Hollands gekeurd. H: 21 cm. Gewicht: 92 g. ...[more]
Divers zilver bestek w.o. botermesjes, vleesvorken en twee dienlepels. Gewicht: 410 g. ...[more]
Set van zes zilveren ijslepels en zes dito taartvorkjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 290 g. ...[more]
Divers zilveren bestek, Hollands gekeurd. Toegevoegd drie verzilverde tonicstampers. Gewicht: 165.
Divers zilveren bestek, Hollands gekeurd. Toegevoegd drie verzilverde tonicstampers. Gewicht: 165.6 g. ...[more]
Set van zes botermesjes met zilveren heft en zes dessertlepels. L: 16 en 16.5 cm. ...[more]
Set van twee zilveren dienlepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 182 g. ...[more]
Twee zilveren vaasjes en twee bekertjes. H: 6.5 x 17.5 cm. ...[more]
Twee zilveren sauslepels met parelrand, Holland, 20e eeuw. Gewicht: 96 g. ...[more]
Ebbenhouten wandelstok met initialen, 800 gemerkt Duitsland, 19e eeuw. H: 75 cm. ...[more]
Eikenhouten ellemaat met kerfwerk en greep in de vorm van een hand, Friesland gedateerd 1868. H:
Eikenhouten ellemaat met kerfwerk en greep in de vorm van een hand, Friesland gedateerd 1868. H: 93 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op doek, 'Portret van een man', niet gesigneerd, verso op spieraam: 'Vornelis
Toiletset in cassette, Duits gemerkt met 'halve maan kroon 800'.
Granaten collier. Gewicht: 74.3 g. L: 38 cm. ...[more]
Chinees houten kastje, rood met beschildering. HxBxD: 85 x 58 x 38 cm. ...[more]
Vierdelig zilveren theeset, vervaardigd door J. Balfoort te Utrecht, Hollands gekeurd, 1863-1864.
Set van acht zilveren koffielepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 240 g. ...[more]
Rond zilveren dienblad met opstaande rand versierd met druivenranken. Gewicht: 405 g. D: 25 cm.
Rond zilveren dienblad met opstaande rand versierd met druivenranken. Gewicht: 405 g. D: 25 cm. ...[more]
Zilveren chatelaine, Hollands gekeurd. L: 15.5 cm. ...[more]
Vier zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd en een handgeblazen glazen maatglaasje. H: 4 en 6 cm.
Vier zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd en een handgeblazen glazen maatglaasje. H: 4 en 6 cm. ...[more]
Drie diverse objecten met zilveren montuur.
Zilveren brillendoos, met eigendomskenmerk, Hollands gekeurd. LxB: 13 x 4 cm. ...[more]
Zilveren snuifdoos, lichtgebogen model en een tondeldoosje, Hollands gekeurd. H: 6 en 8 cm. ...[more]
Drie takjescolliers en een vorkje met palmhouten heft 'Anno 1879'.
Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd. H: 4.5 cm. ...[more]
Kralenbeurs met zilveren beugel en vier dito losse beugels, Hollands gekeurd.
Twee zilveren scharen, Hollands gekeurd. L: 12.5 en 15 cm. ...[more]
Twee schotse broches en een gouden broche.
Twaalf zilveren Biedermeier theelepels en vijf dito zilveren koffielepels. L: 12.5 en 10 cm.
Twaalf zilveren Biedermeier theelepels en vijf dito zilveren koffielepels. L: 12.5 en 10 cm. ...[more]
Acht zilveren flessenstoppen.
Acht zilveren flessenstoppen.
Zes zilveren koffielepels met getorste steel en zes gebaksvorkjes alle zilver waarvan één defect. L:
Zes zilveren koffielepels met getorste steel en zes gebaksvorkjes alle zilver waarvan één defect. L: 1.5 - 12.5 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite