Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

Oberkategorie

Art, Antiques, Collectibles

Veilinghuis Korendijk Live-Webcast-Auktion 20 Jan 2018 10 CET (9 GMT)

Auktionsdatum/Daten

HP Middelburg

  • Korendijk 28
  • HP Middelburg
  • 4331
  • Netherlands

Wichtige Informationen AGB Katalog ausdrucken
Aufgeld Ink. Mehrwertsteuer: 0,00%
Online-Provision inkl. Mehrwertsteuer: 0,00%

Auktionshaus Details

881 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 15

Schilderij olieverf op doek, 'Portret van een man', niet gesigneerd, verso op spieraam: 'Vornelis d Vos pinx', gedoubleerd.HxB: 45 x 37 cm.

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 15