Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

808 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 14

Schilderij olieverf op doek, onbekende schilder, 'Portret van een jonge man', 18e eeuw,  Schilderij los in lijst.HxB: 65 x 57 cm.

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 14