10 Los(e)/Seite
Een lot met (2) Afrikaanse speren. Centraal Afrika, NGOMBE NGBANDI, D.R. Congo.
Een bronzen schotel gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.
Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.
Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.
Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.
Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.
Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonnŽ vazen.
Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.
Een aardewerk wierookvat gedecoreerd met draken, naar antiek voorbeeld.
Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.
10 Los(e)/Seite