Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Schätzpreis

  • Maps (128)
128 Los(e)

  • 128 Los(e)

Een bronzen sculptuur van een peuter met de handen in de zakken, onduidelijk gesigneerd aan achterzijde. Belgi‘, eind 19e eeuw.

Een bronzen desk ornament in de vorm van de Britse Leeuw, daarbij een messing tafelbel.

Een bronzen groepje van een jonge jager leunend op een boomstronk. 19e eeuw. (Geweer manco).

Een bronzen buste, van een wenende Christus, op dito voet. Eerste kwart 20e eeuw.

Een hoef van een pony verwerkt tot inktpot. Eerste kwart 20e eeuw. Zilverlaag verpoetst.

Een verzilverde en persglazen sigarenhouder in de vorm van een klassieke schoonheid, met kandelaar op het hoofd.

Een lot bestaande uit (3) bronzen sculpturen van o.a. een discuswerper, een verkopertje en een putto. 1900 en later.

Een albasten buste van een lezend meisje. Onduidelijk geannoteerd in het boek. Itali‘, ca. 1900/1930.

Een lot bestaande uit een messing inktstel met voorstelling van de Vlaamse leeuw, daarbij een eiken spaarkistje. Ca. 1900.

Een set van twee zwart marmeren boekensteunen met daarop Indische olifanten. Ca. 1900.

Een ebonised brievenhouder met daarbij een buste van Luther. Beiden eerste helft 20e eeuw.

Een goud geschilderd ZAMAK gietstuk van een elegante dame. Daarbij een brons gepatineerd gips van een rustende jongeling.

Een set van 6 kristallen champagneglazen, Copier Leerdam (etsmerk onderzijde). Servies Romanda. 1923-1924.

Een bronzen inktpot in de vorm van een buste van Dante Alighieri op groen marmeren basement.

Een paar ZAMAK beeldjes in de vorm van Eros figuurtje. (Kleine beschadigingen).

Een bronzen gedenkplaquette van een scne van stervende soldaten. Gedateerd 1914, 1915.

Een messing wandluchter met spiegel voorzien van een Apollo kop. Eerste helft 20e eeuw.

Een lot bestaande uit diverse geslepen glazen vazen, daarbij een kan van Annaglas. (Blauwe bolvaas heeft chip aan de rand).

Een bronzen klokkenbeeld voorstellende vrolijke druivenplukkertjes. Daarbij een metalen beeldje van een nymphje op roze marmeren zuil. 19e eeuw.

Een grote Franse schouwpendule met klokkenbeeld van een druivenplukstertje. (Uurwerk defect).

Een ZAMAK beeld van een bosnymph en Eros. Gertiteld: Protection door Emile Bruchon (1806 -1895).

Een lot bestaande uit diverse literatuur over de spoorwegen en catalogi van Christie's Maritime Sales.

Een 19e eeuws doosje voor het opbergen van een zakhorloge. Ingelegd met messing, been en diverse houtsoorten. Frankrijk, ca. 1880.

Een metalen sculptuur voorstellende de personificatie van Europa. Frankrijk, 19e eeuw. (Rechterpols beschadigd).

Een donker gepatineerde bronzen groep van een minnekozend koppel. Tweede helft 20e eeuw.

Een gietijzeren Porte Manteau voorzien van kantelbare spiegel en ge‘mailleerde paraplubak.

Een massief eiken kluiskast voorzien van smeedijzeren scharnieren en dito slot, de binnenzijde met vijf laden. Circa 1800.

Een eikenhouten behuizing voor een staand horloge voorzien van snijwerk en intarsia. Frankrijk, eerste helft 19e eeuw.

  • 128 Los(e)