9 Los(e)/Seite
Een smeedijzeren klok, 19e eeuw, naar ouder, 16e-eeuws, voorbeeld. Bel en gewichten missen.
Ugo Cipriani (1897-1960), Young love. ZAMAK. Gesigneerd.
La Pavoni Espresso Machine. In goed werkende staat.
Een lot kleden waaronder Batik kleden.
A stabbed Mary with child. First quarter of the 20th century.H.: 30 cm. (incl. sokkel).
Een porseleinen kleinmodel theepotje met floraal decor. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.
Een porseleinen 5-pas vormig schaaltje met leeuw decor. China/Japan 18e eeuw.
Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.
9 Los(e)/Seite