Multi-Standort - siehe Losdetails

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 27,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 3-5, PA Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (118) 62 76 39

Schätzpreis

432 Los(e)
  • 432 Los(e)

V.C. Marel 'Stilleven met fruitschaal en citroenen' schilderij op doek, gesigneerd, 60x90 cm. (Classical painting, signed, canvas)

Zilveren vergulde theelepeltjes met suikertang in casette (12 theelepeltjes en 1 suikertang) totaalgewicht: 210 gJuwelier S. Spijer Amsterdam

De bocksbeutel is een traditionele wijnflesvorm uit het Duitse wijngebied Franken, met een afgeplatte buikvorm met korte hals.Hoogte ca. 23 cm

  • 432 Los(e)