(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Schätzpreis

4783 Los(e)

  • 4783 Los(e)

Duitse School: portret van een mediterrane jonge vrouw, olieverf op paneel, circa 1900, onduidelijk gesigneerd - 21 x 15 cm - ...[more]

Christian Snijders (1881-1943), gezicht op de Koepelkerk vanaf het Singel, olieverf op doek, gesigneerd - 44 x 64 cm, beschadigd - ...[more]

Xeno Münninghoff (1873-1944), huisje op de heide bij Oosterbeek, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1920 - 60 x 100 cm - ...[more]

Jacob Kanbier (1949), compositie met figuren, hond en vogel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94 - 60 x 70 cm - ...[more]

Simon Kamminga (1895-1984), koeien bij een vaart met dorp en molen op de achtergrond, olieverf op doek, gesigneerd -38,5 x 57 cm- ...[more]

Willem Oppenoorth (1847-1905), 'Langs de vaart', mogelijk omgeving van Bussum, herkomst: kunsthandel A.J. Muller, Bussum, -39 x 59 cm- ...[more]

  • 4783 Los(e)