(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Furniture (38)
38 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 38 Los(e)

Groot formaat gestoken eiken zetel met Louis Quinze ornamenten en robijnrode velours bekleding, tweede helft 19e eeuw -h. 155 cm- ...[more]

Gestoken houten schamel met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met toorts in beide klauwen, circa 1900 -55 x 107 cm- ...[more]

Chinese gestoken houten tafellamp in de vorm van een draak die een lampion met zijn bek vast houdt, circa 1930 -H. 74 cm, defecten- ...[more]

  • 38 Los(e)