Alberte GARIBBO
Black squares on orange
Original engraving
Signed in pencil
Numbered / 60ex
On Vellum 56 x 38 cm
Excellent condition
Alberte GARIBBO
Carrés noirs sur orange
Gravure originale
Signée au crayon
Numérotée / 60ex
Sur vélin 56 x 38 cm
Excellent état