Jean-Jacques CONDOM
Geometric composition
Original silkscreen
Signed in pencil
Numbered out of 60 copies
On vellum 56 x 38 cm
Mint condition
Jean-Jacques CONDOM
Composition géométrique
Sérigraphie originale
Signée au crayon
Numérotée / 60 ex
Sur vélin 56 x 38 cm
Excellent état