(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • (Lose: 1 - 300)

  • (Lose: 501 - 850)

  • (Lose: 1001 - 1350)

  • (Lose: 1501 - 1800)

  • (Lose: 2001 - 2300)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

  • Paintings Graphics (436)

Schätzpreis

436 Los(e)

  • 436 Los(e)

Agnieta Cornelia Gijswijt (1873-1962)doek in rond passe-partout, 33 x 26, Portret van een dame en profil, gesigneerd r.o. ...[more]

Petrus Paulus II Schiedges jr. (1860-1922)doek, 80 x 121, herder met schapen in het bos, gesigneerd l.o. ...[more]

2 ovale portretminiaturen op koper, 5 x 4 en 4 x 3,5 cm., voorstelling van 2 heren, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]

doek, 60 x 102, gefingeerd wandreliëf met putti met fruitslinger, afbeelding naar Peter Paul Rubens (1577-1640) ...[more]

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 61 x 80, Koepelkerk aan de Singel te Amsterdam, gesigneerd l.o. 1945 ...[more]

Marie Joseph Leon Iwill (1850-1923)doek, 38 x 55, De Lagune van Venetië bij maanlicht, gesigneerd r.o. -herkomst: Berko Fine Paintings- ...[more]

Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1832-1909)doek, 100 x 80, Spelende kinderen bij de beek, gesigneerd r.o. '78 ...[more]

ovaal portretminiatuur op koper, 9,5 x 7 cm., voorstelling van voorname heer, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]

ovaal portretminiatuur op koper, 8 x 6 cm., voorstelling van historisch figuur in harnas, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]

  • 436 Los(e)