17 Los(e)/Seite
porseleinen sculptuur, voorstellende Avvocato uit de commedia dell'arte, Meissen, 3e kwart 20e eeuw,
porseleinen sculptuur, voorstellende Avvocato uit de commedia dell'arte, Meissen, 3e kwart 20e eeuw, h. 18 cm ...[more]
stel Duits porseleinen polychroom beschilderde sculpturen van een heer en dame, gemerkt: Damm, ca.
stel Duits porseleinen polychroom beschilderde sculpturen van een heer en dame, gemerkt: Damm, ca. 1880, h. 25 en 26 cm ...[more]
Duits uitgebreid porseleinen ontbijt en diner servies voor 12 personen voorzien van groen bladdecor,
stel Franse porseleinen lampen met koperen montering en polychrome beschildering van bloemen, met
2 Hollandse porseleinen borden met korenbloem decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam.
2 Hollandse porseleinen borden met korenbloem decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 25 cm (2 x A) ...[more]
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès,
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès, diam. 24 cm (8 x A) ...[more]
uitgebreid Engels aardewerk serviesgedeelte bestaande uit schalen kommen en borden, gemerkt:
uitgebreid Engels aardewerk serviesgedeelte bestaande uit schalen kommen en borden, gemerkt: Wedgwood, decor: Van Hoorne ...[more]
79-delig Duits porseleinen servies met floraal decor en opgehoogd goudbeschildering, bestaande uit
circa 95-delig porseleinen servies met wijnranken decor in de rand, bestaande uit o.a. diepe en
polychroom Duits porseleinen beeldje van een dansende jonge man, gemerkt: Passau, ca. 1900, h. 16 cm
polychroom Duits porseleinen beeldje van een dansende jonge man, gemerkt: Passau, ca. 1900, h. 16 cm ...[more]
serie van 18 Duitse polychrome porseleinen bordjes met decor van bloemen, gemerkt: KPM, Dresden,
Duits porseleinen koffieserviesje op dienblad, versierd met floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn,
Duits porseleinen koffieserviesje op dienblad, versierd met floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn, h. 26 cm ...[more]
polychroom beschilderd sculptuur van een kaketoe, gemerkt: Unterweissbach, Duitsland, 1917, h. 30 cm
polychroom beschilderd sculptuur van een kaketoe, gemerkt: Unterweissbach, Duitsland, 1917, h. 30 cm ...[more]
set van 3 porseleinen kommen met polychroom decor van bloemen en wapenschilden, Samson, Frankrijk,
set van 3 porseleinen kommen met polychroom decor van bloemen en wapenschilden, Samson, Frankrijk, midden 19e eeuw, diam. 19 en 22 cm ...[more]
set van 2 porseleinen balustervazen met decor van bloemen, druivenranken en acanthusbladeren,
set van 2 porseleinen balustervazen met decor van bloemen, druivenranken en acanthusbladeren, Dresden, 20e eeuw, h. 22 cm ...[more]
uitgebreid porselein serviesgedeelte bestaande uit borden, dienschalen en terines, Royal Copenhagen,
17 Los(e)/Seite