- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Frans mahonie vitrinekastje bekroond door veguld bronzen galerijrand, met bol front waarin beglaasde
Haagse mahonie Louis XV commode met gecontourneerd blad waaronder 3 lades met verguld bronzen beslag
Engelse mahonie Victoriaanse bachelors chest, met opklapbaar schrijfblad en laden in het rechte
Engelse mahonie Victoriaanse bachelors chest, met opklapbaar schrijfblad en laden in het rechte front, 19e eeuw, h. 117, br. 84, d. 42 ...[more]
Franse mahonie secretaire met uittrekbare schrijflade, rolluik en klep waarachter een nest van
mahonie Louis XVI theetafel met glazen blad, rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw, h. 76, br.
mahonie Louis XVI theetafel met glazen blad, rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw, h. 76, br. 90 , d. 58 -gebreken- ...[more]
royale eiken kist, de deksel versierd met zwarte panelen, het front versierd met getrapte panelen,
Hollands wortelnoot gefineerde Louis XV commode, met gecontourneerd blad en in het dubbelgebogen
Zeeuws mahonie Louis XVI kastje bekroond door koperen galerijrand, met bol front waarin lade en 2
mahonie empire kast met deur voorzien van kantelbare spiegel waaronder 3 laden waarvan 1 voorzien
mahonie Louis XVI bureau met cilindervormige klep waarachter een nest van vakken en laden, waaronder
groot Perzisch tapijt 435 x 310 ...[more]
Perzisch tapijt met zijde 160 x 93 ...[more]
Engelse mahonie commode met 3 grote en 2 kleine laden, 19e eeuw, h. 76, br. 75, d. 46 ...[more]
mahonie belijmde hoekvitrine met gebogen deur voorzien van gebogen ruit, versierd met gebronsde
mahonie gefineerd kabinet met gebogen kap, stel paneeldeuren en 3 laden in enkelgebogen onderkast en
mahonie lessenaar, rustend op gedraaide stam en gebogen poten, 19e eeuw, h. 97 ...[more]
Duitse eiken geldkist beslagen met koper en smeedijzeren banden geaccentueerd met ijzeren nagels,
eiken renaissance bruidskistje met gestoken decor van cherubijntjes, leeuwenkoppen en een echtpaar
Hollandse mahonie Louis XV commode, met gecontourneerd blad en dubbelgebogen front waarin 4 laden
eiken porseleinkast met oplopende kap, bekroond door gestoken bloemkuif met monogram CMBM, met recht
Friese eiken renaissance keeftkast, met geprofileerde kap waarop bolle fries, waaronder 2 deuren
Hollandse eiken en ebben kussenkast, met rechte kap versierd met mascarons waaronder 2 deuren
Hollands eiken Louis XV-kabinet vermaakt tot vitrinekast met gebogen kap waaronder twee beglaasde
mahonie bureau met opklapbare zijden, 5 rechte laden in het front en rustend op tapstoelopende
Franse noten transition commode met marmeren blad waaronder 3 rechte laden, versierd met bronzen
koloniale hardhouten vitrinekast met rijkgestoken floraal decor op s-vormige poten, 1e helft 20e
koloniale hardhouten vitrinekast met rijkgestoken floraal decor op s-vormige poten, 1e helft 20e eeuw h. 177, b. 100, d. 48 cm ...[more]
Spaanse kastanjehouten tafel met smeedijzeren delen, 18e eeuw, 135 x 65 x 75 ...[more]
mahonie kuifspiegel met bijpassende mahonie consoletafel met maremeren blad, laat-biedermeier, circa
3-delige beschilderde houten salongarnituur bestaande uit bank en 2 fauteuils en 2 fauteuils met
Hollands noten en wotelnoten gefineerd kabinet met gebogen kap, waaronder twee paneeldeuren, in de
Hollandse eiken Louis XV hoekkast met oplopende kap, bekroond door een gestoken cartouche met C-
Engelse mahonie boekenkast met hol gebogen front waarin 3 beglaasde deuren, gemerkt: Reprodux, h.
Engelse mahonie boekenkast met hol gebogen front waarin 3 beglaasde deuren, gemerkt: Reprodux, h. 182, br. 178, d. 44 ...[more]
mahonie biedermeier trumeau met witmarmeren blad, voorzien van lade en rustend op gebogen pilasters,
mahonie biedermeier trumeau met witmarmeren blad, voorzien van lade en rustend op gebogen pilasters, 19e eeuw, h.81, 77, d. 40 ...[more]
Engels eiken en mahonie Victoriaans kabinet met 2 paneeldeuren en in de onderkast 4 laden met
Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840,
Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840, br. 218 ...[more]
Franse rozen en satijnhouten Louis XVI hoekkast, met 1 paneeldeur fraai versierd met parquetterie en
vergulde bronzen zakkroon versierd met rozetten en florale motieven, waartussen geregen glazen
eiken staand horloge, rijkelijk versierd met metalen ornamenten, houten zuilen en pilasters, circa
eiken staand horloge, rijkelijk versierd met metalen ornamenten, houten zuilen en pilasters, circa 1900, hoogte: 250 cm. ...[more]
notenhouten staand horloge, versierd met gecanneleerde zuilen en halfpilasters en voorzien van
Engelse eiken commode met recht front waarin 3 laden met bronzen grepen, rustend op bracket poten,
Engelse eiken commode met recht front waarin 3 laden met bronzen grepen, rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 84, br. 105, d. 54 ...[more]
Hollands mahonie biedermeier tafel met rond blad, op balustervormige poot, h. 75, diam. 105 en 4
set van 4 noten stoelen waarvan 1 met gebogen armleggers, met rijkgestoken decor in renaissance-
set van 4 noten stoelen waarvan 1 met gebogen armleggers, met rijkgestoken decor in renaissance-stijl, 19e eeuw ...[more]
eiken dekenkist versierd met gestoken panelen geflankeerd door gecanneleerde zijden, 18e eeuw, h.
eiken dekenkist versierd met gestoken panelen geflankeerd door gecanneleerde zijden, 18e eeuw, h. 76, br. 140, d. 61 ...[more]
Duitse noten pottenkastje met gebogen front en zijden, waarin 1 lade en 1 deurtje, rustend op
Duitse noten pottenkastje met gebogen front en zijden, waarin 1 lade en 1 deurtje, rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 75 ...[more]
gespijlde mahonie jardinière met bronzen binnenbak, versierd met bronzen mascarons, rustend op 3
Franse mahonie empire jardinière, met afneembare deksel, de afneembare tinnen binnenbak bekroond met
1223 Los(e)/Seite