6 Los(e)/Seite
Friese aardewerk plaquette met bijbelse voorstelling van Exodus vers 5, begin 19e eeuw, h. 28, br.
Friese aardewerk plaquette met bijbelse voorstelling van Exodus vers 5, begin 19e eeuw, h. 28, br. 39 (randschilfers) ...[more]
collectie van 58 antieke cirkeltegels met voorstelling van dieren, 17e eeuw ...[more]
Friese aardewerken plaquette, met afbeelding van de toegangspoort naar landgoed Elsrijk, Makkum door
12-pas tegeltableau met polychroom decor ; 'De Hemelvaart', Makkum, ca. 1890, 53 x 40 cm - restauraties - ...[more]
collectie van 42 mangaankleurige tegels met Bijbelse voorstellingen, 18e eeuw ...[more]
ronde noten plaquette met fraai gestoken voorstelling van Minerva, 1e helft 18e eeuw, diam. 86 cm
ronde noten plaquette met fraai gestoken voorstelling van Minerva, 1e helft 18e eeuw, diam. 86 cm ...[more]
6 Los(e)/Seite