78 Los(e)/Seite
olie op koper, ovaal 10 x 8 cm, portret van dame, 19e eeuw en olie op koper, 14 x 11, portret van
olie op koper, ovaal 10 x 8 cm, portret van dame, 19e eeuw en olie op koper, 14 x 11, portret van man, 19e eeuw ...[more]
stel fraaie Franse zilveren balustervormige Louis XIV strooibussen op octagonale voet versierd met
paar Franse verzilverde 5-lichtskandelaars, Louis XVI-stijl, midden 19e eeuw, h. 44 cm ...[more]
paar Franse vergulde zachthouten Louis XIV wandblakers met gespiegelde achterwand en gestoken
stel verguld bronzen kandelaren met gebogen armen en versierd met kristallen pegels met kristal,
stel verguld bronzen kandelaren met gebogen armen en versierd met kristallen pegels met kristal, circa 1900, h. 64 cm. ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van vogels op wip, gemonteerd op houten
koloniaal teakhouten schrijfkistje met interieur voorzien van vakverdeling en inktpotten, 18e/19e
koloniaal teakhouten schrijfkistje met interieur voorzien van vakverdeling en inktpotten, 18e/19e eeuw, h. 20, br. 47, d. 27 ...[more]
stel Spaanse bronzen kolomkandelaars met gefacetteerde stam en vierkante voet op pootjes, 18e
stel Spaanse bronzen kolomkandelaars met gefacetteerde stam en vierkante voet op pootjes, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
stel bronzen kolomkandelaars met balustervormige stam en ronde voet, vermoedelijk Duitsland, 17e
stel bronzen kolomkandelaars met balustervormige stam en ronde voet, vermoedelijk Duitsland, 17e eeuw, h. 23 cm ...[more]
smeedijzeren kandelaar op driepoot, 17e eeuw, h. 90 cm ...[more]
kleine bronzen penkandelaar met balustervormige stam, Italië, circa 1700, h. 18 cm ...[more]
ovale messing tabaksdoos met gegraveerd decor van portret en skelet bij schildersezel, 18e eeuw,
ovale messing tabaksdoos met gegraveerd decor van portret en skelet bij schildersezel, 18e eeuw, diam.10 cm ...[more]
parelmoer en verguld bronzen reisnecessaire met interieur voorzien van o.a. vorkje en lepeltje, eind
parelmoer en verguld bronzen reisnecessaire met interieur voorzien van o.a. vorkje en lepeltje, eind 18e eeuw, h. 9 -incompleet- ...[more]
rechthoekige messing tabaksdoos met gegraveerd decor van o.a. olifant, leeuw, krokodil, aap en
rechthoekige miniatuur met voorstelling van elegante dame met vogeltje bij kooi, eind 18e eeuw,
ovale portretminiatuur met voorstelling van officier, 19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
bronzen buste met voorstelling van Dionyces op marmeren voet, 19e eeuw, h. 41 cm. ...[more]
koopcontract uit de stad Amsterdam, anno 1739, gebonden in een kaft en met aanvullende informatie
koopcontract uit de stad Amsterdam, anno 1739, gebonden in een kaft en met aanvullende informatie ...[more]
Noten gefineerd neo-gotisch documentkistje met koperen beslag, geadresseerd: T. A. Simpson & Co,
grote tinnen kraankan met 3 kraantjes en rustend op bijpassend onderstel, gemerkt: Hendriks Alkmaar,
grote tinnen kraankan met 3 kraantjes en rustend op bijpassend onderstel, gemerkt: Hendriks Alkmaar, midden 19e eeuw, h. 56 cm ...[more]
vruchtenhouten crucifix op rechthoekig basement met lam gods en schedel, zuid-Europa, 18e eeuw, h.
vruchtenhouten crucifix op rechthoekig basement met lam gods en schedel, zuid-Europa, 18e eeuw, h. 37 cm ...[more]
stel Franse vergulde en gepatineerd bronzen kandelaartjes met stam in de vorm van putto en rustend
stel gepatineerde bronzen lampenvoeten met gecanneleerde stam en vierkante voet, laat empire,
6 diverse gestoken ivoren sculptuurtjes waaronder 2 Japanse okimono's met voorstelling van mannen,
6 diverse gestoken ivoren sculptuurtjes waaronder 2 Japanse okimono's met voorstelling van mannen, circa 1900 ...[more]
ovale portretminiatuur met voorstelling van elegante dame voorzien van latoenkoperen lijstje, 19e
ovale portretminiatuur met voorstelling van elegante dame voorzien van latoenkoperen lijstje, 19e eeuw, afmetingen: 13 x 11 cm ...[more]
stenen schouw bestaande uit 6 delen, 19e eeuw, 112 x 90 ...[more]
stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa
stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa 1810, diam. 19 cm ...[more]
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met kariatiden, circa 1810, h. 22 cm ...[more]
houten scheepsmodel van een driemaster met bronzen geschut, l. 50 cm ...[more]
stel grote Hollandse bronzen penkandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, ca.
stel grote Hollandse bronzen penkandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, ca. 1600, h. 37 cm. ...[more]
Perzische bronzen kandelaar met kelkvormige kaarsendrager en rustend op ronde voet, 15e/16e eeuw, h.
Perzische bronzen kandelaar met kelkvormige kaarsendrager en rustend op ronde voet, 15e/16e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
collectie van 18 portretminiaturen met voorstelling van elegante dames en heren ...[more]
5 diverse miniaturen met voorstelling van o.a. portretten van elegante figuren, 19e en 20e eeuw
5 diverse miniaturen met voorstelling van o.a. portretten van elegante figuren, 19e en 20e eeuw ...[more]
Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l.
Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l. 43 cm, -matige staat- ...[more]
ivoren sculptuur met voorstelling van dame met kind op muildier, naar het Bijbelse verhaal over de
geschilderd en deels verguld ikoon op vruchtenhouten paneel, Maria met Christuskind, 18e/19e eeuw,
geschilderd en deels verguld ikoon op vruchtenhouten paneel, Maria met Christuskind, 18e/19e eeuw, 41 x 30 cm ...[more]
2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in
2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in lijsten met passe partout ...[more]
2 gravures met voorstelling van Gallia Belgica, 17e/18e eeuw, h. 20, br. 28, in lijst met passe
2 gravures met voorstelling van Gallia Belgica, 17e/18e eeuw, h. 20, br. 28, in lijst met passe partout ...[more]
Russische robben ivoren kistje versierd met opengewerkte ornamenten, Archagelsk, 19e eeuw, h. 15,
Russische robben ivoren kistje versierd met opengewerkte ornamenten, Archagelsk, 19e eeuw, h. 15, br. 26, d. 18 cm ...[more]
6 diverse Duitse steengoed kruiken, 18e/19e eeuw ...[more]
lot bestaande uit: 2 Chinees porseleinen famille rose schalen, 1 Delfts aardewerk schaal en 1
4 gestoken eiken appliques met renaissance decor van geteld geld, mascarons en acanthusbladeren, 19e
4 gestoken eiken appliques met renaissance decor van geteld geld, mascarons en acanthusbladeren, 19e eeuw, h. 74 cm ...[more]
antieke granieten vijzel met ovale bak en bijpassende stamper, 18e/19e eeuw, br.28 cm ...[more]
Franse mahonie pedaal-harp, bekroond door vergulde houtgestoken nautilusschelp met guirlande en
Gotische bronzen wijwateremmer met ijzeren hengsel, 15e eeuw, h. 19 cm ...[more]
zeldzame tinnen po, gemerkt op het gebogen oor, Nederland, 16e eeuw, h. 16 cm ...[more]
Zwitserse tinnen buik of kettingkan, de duimrust versierd met ornamenten in de vorm van schapenkoppen, circa 1800, h. 34 cm ...[more]
lot van 49 stuks tin bestaande uit kandelaars, kraankan, schoteltjes, maten en brandewijnkommen,
lot van 49 stuks tin bestaande uit kandelaars, kraankan, schoteltjes, maten en brandewijnkommen, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
antieke bronzen rokkandelaar met balustervormige stam, 17e eeuw, h. 14 cm ...[more]
gietijzeren haardplaat met reliëfdecor van lelies in een gekroond wapenschild en acanthusbladeren,
gietijzeren haardplaat met reliëfdecor van lelies in een gekroond wapenschild en acanthusbladeren, 18e eeuw, 80 x 80 cm ...[more]
ingelijste pietra dura wandplaque met afbeelding van een musicerende herder, verso gesigneerd: '
stel grote vergulde messing penkandelaars versierd met ornamenten van heiligen, bladmotieven en
stel grote vergulde messing penkandelaars versierd met ornamenten van heiligen, bladmotieven en engelenkopjes, 2e helft 19e eeuw, h. 82 ...[more]
stel Hollandse bronzen penkandelaars met gedraaide stam en rustend op 3 bolpootjes, 17e eeuw, h.
stel Hollandse bronzen penkandelaars met gedraaide stam en rustend op 3 bolpootjes, 17e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
lot van 6 kandelaren waaronder 2 barok kandelaren op 3-zijdige voet, circa 1700, 2 kleine bronzen
stel Franse bronzen kandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, 16e eeuw, h. 39
stel Franse bronzen kandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, 16e eeuw, h. 39 cm. ...[more]
lot van 11 stuks tin waaronder Franse klepkannen, 19e eeuw ...[more]
lot van 29 stuks tin bestaande uit schotels en borden, 18e en 19e eeuw ...[more]
Duitse glazen pul met gegraveerd heraldisch decor en tinnen deksel met eikelvormige duimrust, anno
Duitse glazen pul met gegraveerd heraldisch decor en tinnen deksel met eikelvormige duimrust, anno 1761, h. 18 cm. ...[more]
Engelse mahonie tantalus met koperen greep en 3 kristallen likeurflacons, h. 31 cm. ...[more]
Hollands palissander theekistje met kristallen mengbakje en tinnen theeduim, 19e eeuw ...[more]
78 Los(e)/Seite