(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • Varia (78)

Schätzpreis

78 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 78 Los(e)

stel verguld bronzen kandelaren met gebogen armen en versierd met kristallen pegels met kristal, circa 1900, h. 64 cm. ...[more]

koloniaal teakhouten schrijfkistje met interieur voorzien van vakverdeling en inktpotten, 18e/19e eeuw, h. 20, br. 47, d. 27 ...[more]

stel bronzen kolomkandelaars met balustervormige stam en ronde voet, vermoedelijk Duitsland, 17e eeuw, h. 23 cm  ...[more]

parelmoer en verguld bronzen reisnecessaire met interieur voorzien van o.a. vorkje en lepeltje, eind 18e eeuw, h. 9 -incompleet- ...[more]

grote tinnen kraankan met 3 kraantjes en rustend op bijpassend onderstel, gemerkt: Hendriks Alkmaar, midden 19e eeuw, h. 56 cm ...[more]

ovale portretminiatuur met voorstelling van elegante dame voorzien van latoenkoperen lijstje, 19e eeuw, afmetingen: 13 x 11 cm ...[more]

stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa 1810, diam. 19 cm ...[more]

stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met kariatiden, circa 1810, h. 22 cm ...[more]

Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l. 43 cm, -matige staat- ...[more]

2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in lijsten met passe partout ...[more]

Zwitserse tinnen buik of kettingkan, de duimrust versierd met ornamenten in de vorm van schapenkoppen, circa 1800, h. 34 cm ...[more]

lot van 49 stuks tin bestaande uit kandelaars, kraankan, schoteltjes, maten en  brandewijnkommen, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]

gietijzeren haardplaat met reliëfdecor van lelies in een gekroond wapenschild en acanthusbladeren, 18e eeuw, 80 x 80 cm ...[more]

stel grote vergulde messing penkandelaars versierd met ornamenten van heiligen, bladmotieven en engelenkopjes, 2e helft 19e eeuw, h. 82 ...[more]

  • 78 Los(e)