- Oberkategorie
7 Los(e)/Seite
2 bijbeltjes in leren kaft met 14 krt. gouden slot, circa 1880 ...[more]
"Lijste van Tracementen 1783" handgeschreven kasboek van uitgaven der hofhouding, opgesteld door
Hollandse statenbijbel in lederen omslag met koperen klampen, Paulus Aertszoon van Ravesteyn,
Hollandse statenbijbel in lederen omslag met koperen klampen, Paulus Aertszoon van Ravesteyn, Amsterdam 1664 ...[more]
bijbel in lederen omslag met koperen beslag en klampen, Verenigd Koninkrijk 18e eeuw ...[more]
2 boekwerken in lederen omslag: P.C. Hooft, Historiën, Amsterdam 1677 en 1642 ...[more]
serie van 8 emblemata naar Adriaan van de Venne uit J. Cats, Spiegel van den Ouden ende Nieuwen
serie van 8 emblemata naar Adriaan van de Venne uit J. Cats, Spiegel van den Ouden ende Nieuwen Tijdt (1632-1635). ...[more]
boekwerk in lederen omslag: Kerkelijke Oudheden door W. Cave, Utrecht 1698, daarbij: verguld neo-
7 Los(e)/Seite