4 Los(e)
- Oberkategorie
4 Los(e)/Seite
Los 625
Roy Fairchild (1953-)litho, 85 x 70, 'The Embroiderers Daughter', gesigneerd r.o., oplage 307/465
625Roy Fairchild (1953-)litho, 85 x 70, 'The Embroiderers Daughter', gesigneerd r.o., oplage 307/465
Roy Fairchild (1953-)litho, 85 x 70, 'The Embroiderers Daughter', gesigneerd r.o., oplage 307/465 ...[more]
Los 665
Mieczyslaw Wejman (1919-1997)2 etsen, 31 x 50, 'Rowerzysta III', gesigneerd r.o. 1964, oplage 6/
Lucebert (1924-1994)litho, 44,5 x 58,5, Figuur in de nacht, gesigneerd r.o., oplage 134/200 ...[more]
Los 740
ets, 30,7 x 25,God verschijnt aan Noch na de zondvloed, Marcantonio Raimondi naar Raphael( B3; L 3 )
4 Los(e)/Seite