10 Los(e)/Seite
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw,
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw, h. 105 ...[more]
3-lichts hallantaarn, gepatineerd en versierd met esdoornblad motieven, 20e eeuw, h. 83, - gemeten
8-lichts kroonluchter, versierd met polychroom beschilderde acanthusbladmotieven, 20e eeuw, h. 72
zakkroon versierd met geslepen kristallen kralen, opstaande palmetten en geslepen pegels, h. 90
stel bronzen empire kandelaars vermaakt tot schemerlampjes, h. 46 ...[more]
vergulde bronzen kroonlamp met 12 gebogen armen, versierd met guirlandes palmetten en ranken, 19e
2 hoge opaline lampen met gefaceteerde balustervormige voet, 19e eeuw, h. 64, electrisch ingericht
2 hoge opaline lampen met gefaceteerde balustervormige voet, 19e eeuw, h. 64, electrisch ingericht ...[more]
Boheemse kristallen lampenvoet met decor van figuren te paard in landschap, hoogte: 50 cm. ...[more]
fraaie 3-lichts bronzen kroonlamp bekroond door vergulde palmetten, de gepatineerd bronzen koorden
10 Los(e)/Seite