(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Ceramics (18)

Schätzpreis

18 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 18 Los(e)

serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700, diam. 34 cm (randschilfers) ...[more]

blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar, Makkum, h. 11 en 26 cm (2 x A) ...[more]

3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en Makkum, 18e, 19e eeuw, diam. 34 cm ...[more]

5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]

  • 18 Los(e)